Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Ведмідь Потап поїде до реабілітаційного центру

Державна екологічна інспекція у Луганській області повідомляє, що 17 лютого 2012 року спільно з представниками Управління ветеринарної медицини в місті Луганську та слідчо-оперативною групою Кам’янобрідського РВ ЛМУ проведена позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства Луганським відділенням мисливського собаківництва КСУ (м. Луганськ, вул. Комісара Санюка).

В результаті перевірки встановлено, що у вольєрі розміром 3,5 х 2,25 м, висотою 2 м на території організації утримується бурий ведмідь віком 2 роки, стать – самець. Умови утримання ведмедя не відповідають вимогам «Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або напіввільних умовах» та Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження». Згідно акту, складеного представниками Управління ветеринарної медицини, при огляді тварини встановлено різану рану нижньої половини шиї розміром приблизно 20 см в довжину, 8 см в ширину та глибиною 2 см. Відмічено ураження кожних та м’язових тканин. Рана виникла внаслідок несвоєчасного зняття нашийника, який був замалий для тварини. Згідно акту Луганської міської державної лікарні ветеринарної медицини нашийник з ведмедя було знято 16.02.2012, рана оброблена антисептичними засобами.

За результатами перевірки на голову організації Голікова В.І. (який одночасно є президентом обласної громадської організації національно-патріотичного клубу «Барс») складений протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 3 ст. 88-1 КУпАП. Матеріали перевірки передані на розгляд до Кам’янобрідського суду.

В ході перевірки гр. Голіков В.І. звернувся з заявою щодо сприяння у передачі ведмедя до реабілітаційного центру для ведмедів (копія заяви додається).

До вирішення питання щодо передачі ведмедя Інспекцією спільно з Управлінням ветеринарної медицини було організовано щоденне чергування.

22.02.2012 року відбулося засідання Кам’янобрідського районного суду м. Луганська, на якому розглянуті матеріали Інспекції щодо порушення «Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або напіввільних умовах», які були допущені головою Луганського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України», президентом обласної громадської організації національно-патріотичного клубу «Барс» Голіковим Василем Івановичем.

Голіков В.І. у судовому засіданні вину у порушенні умов утримання ведмедя визнав у повному обсязі, просив відправити ведмедя до реабілітаційного центру. Суд постановив Голікова Василя Івановича притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 88-1 ч.3 КУпАП та призначити стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 грн. на користь держави з конфіскацією об’єктів тваринного світу, а саме ведмедя віком 2 роки на кличку «Потап».

Інспекцією отримано довідку від Луганської міської державної лікарні ветеринарної медицини про те, що фізіологічний стан ведмедя задовільний, прийом корму та води не порушений, транспортування тварини можливе при додержанні правил транспортування тварин. На даний час Інспекція вирішує питання щодо відправлення ведмедя до реабілітаційного центру «Синевір».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта