Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Луганщина відзначає Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2012 року у відділі абонемента ЛОУНБ ім. М.Горького до Міжнародного дня рідної мови відбудеться родинна літературна акція «Читаємо разом улюблені казки народів світу». Про це повідомляє прес-служба бібліотеки.

Мета заходу – виховання любові до рідної мови через відродження традицій родинного читання та вшанування мовної культури різних народів.

На захід запрошено представників родин (дорослих та дітей) різних народностей, що населяють територію Луганщини, читачів бібліотеки та засоби масової інформації.

Нагадаємо, що за пропозицією країн членів ЮНЕСКО вперше Міжнародний день рідної мови відзначено в штаб-квартирі цієї організації в Парижі 21 лютого 2000 року. Заснування дня рідної мови сьогодні має велике значення, оскільки за оцінками фахівців, з існуючих нині у світі шести тисяч мов дуже багато перебуває під загрозою зникнення найближчими десятиліттями.

За даними відділу у справах національностей та релігій облдержадміністрації, на території Луганської області в тісній співпрацюють представники 123 національностей і народностей, які об’єднані в 38 національно-культурних громадських організацій. Вони беруть активну участь як у культурному, так і суспільного життя регіону: проводяться фестивалі національних культур, відзначаються пам’ятні та меморіальні дати.

З метою гармонізації міжнаціональних взаємин, розвитку етнічної самобутності народів проживають в області з 2002 року щорічно проводиться комплекс заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта