Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Виконання програми енергоефективності

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулося 14 лютого. Порядок денний містив 40 питань. По всіх прийняті відповідні рішення.

Зокрема, затверджено план проведення міських заходів, присвячених народному святу «Масляна». Так, 26 лютого з 11.00 до 14.00 на площі Перемоги буде організована святкова торгівля та відбудеться концертно-розважальна, конкурсна та ігрова програма «Широка Масляна» за участю колективів художньої самодіяльності міського Палацу культури та ПК хіміків ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот». Біля Льодового Палацу спорту відбудуться спортивно-розважальні заходи. Також на городян чекає атракціон «Стовп».

Виконком затвердив план проведення міських заходів, присвячених Дню національної культури та Дню народження Т.Г. Шевченка. 7 березня о 10.00 відбудеться урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку. У міських бібліотеках проводитимуться тематичні книжкові виставки, у загальноосвітніх навчальних закладах міста – тематичні бесіди, «круглі столи», класні години і конференції.

Затверджено план проведення міських заходів, присвячених Міжнародному жіночому дню. 6 березня о 15.00 у міському Палаці культури відбудеться урочисте вшанування видатних жінок міста та святковий концерт. У міських бібліотеках будуть проведені тематичні книжкові виставки, «круглі столи», лекції.

Одне з рішень стосувалося створення оперативного штабу та затвердження плану заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних осіб в осінньо-зимовий період. Згідно з планом в УПтаСЗН постійно працюватиме пункт прийому від населення теплого одягу та взуття для забезпечення безхатченків.

Продовжено облік та реєстрацію бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі. В осінньо-зимовий період організовано соціальне патрулювання вулиць міста та прилеглих селищ з залученням представників міського управління МНС, охорони громадського порядку МВ УМВС та УЖКГ. Продовжено проведення благодійних обідів для бездомних громадян. В зимовий період для них у разі гострої необхідності буде обладнано тимчасові пункти обігріву та організоване харчування.

Розглянуто та взято до відома звіт про підсумки виконання у 2011 році Програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива м. Сєвєродонецька на 2011-2015 роки. Зокрема, підприємствами і установами міста на 2011 рік було розроблено 31 захід з енергоефективності, якими передбачалася економія паливно-енергетичних ресурсів. Фактично в минулому році впроваджено 43 енергоефективних заходи. Підприємствами житлово-комунального господарства впроваджені такі заходи: установка побудинкових електролічильників, капремонт покрівель трьох житлових будинків з застосуванням пінополіуретану, утеплення стін трьох житлових будинків, капремонт внутрішньобудинкових мереж опалення з заміною водопідігрівачів, капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення з застосуванням енергоефективних ламп по вулицях Автомобільній і Єгорова та інше. В бюджетних установах впроваджено 19 (було заплановано 7) заходів. Серед них: встановлено металопластикові вікна в СЗШ №11 і №19, дитячих музичних школах №1 і №2, у пологовому відділенні багатопрофільної лікарні; у ряді шкіл, дитсадків, позашкільних навчальних закладів встановлено енергозберігаючі лампи, замінені батареї та регістри; проведено капремонт теплотраси в СЗШ №6 і №12 тощо.

Серед інших рішень, на засіданні взято до відома інформацію про підсумки роботи з підвищення кваліфікаційного рівня працівників виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради у 2011 році, затверджено встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, дозвіл житлосервісу на перепланування кімнат гуртожитку тощо.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта