Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Українським бібліотекам допоможуть модернізуватися і оновити фонди

Програма «Бібліоміст», яка діє оголосила перелік 620 бібліотек, що пройшли конкурсний відбір на отримання комп'ютерного обладнання і будуть модернізовані до осені 2012 року.Про це було повідомлено на прес-конференції у Києві. Список бібліотек-переможців опублікований на веб-сайті bibliomist.org

“Заявки бібліотек оцінювались, зокрема, за такими критеріями: чітке розуміння потреб громади, спроможність налагодити партнерство з владою та громадою для реалізації проекту та зацікавленість у наданні громадам інноваційних послуг”, повідомив Директор програми “Бібліоміст” Матей Новак. На додаток до грантів та технічної допомоги від програми місцева влада виділяє кошти на ремонт приміщень бібліотек та придбання нового обладнання.

Виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький повідомив, що найближчим часом фонд також оголосить переможців конкурсу Антикризової гуманітарної програми на підтримку бібліотек у сільській місцевості. Вони отримають можливість замовити літературу з переліку книг, виданих в Україні впродовж 2009-2011 років, адже підтримка з боку держави не є достатньою. Багато бібліотек уже декілька років не мають можливості оновити фонди літератури.

“Цей конкурс викликав величезне зацікавлення серед українських бібліотек – подано близько 800 заявок. Цікаво, що деякі проекти надходили до нас, набрані на друкарських машинках. А окремі заявки у кількох примірниках взагалі написані від руки. Це ще раз свідчить, наскільки важливою є модернізація і належне технічне оснащення українських бібліотек”, зазначив Євген Бистрицький.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта