Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Більше 100% склав загальний обсяг лісовідновлення і лісорозведення на Луганщині минулого року

Минулого тижня пройшло засідання колегії Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства за участі керівництва та спеціалістів облуправління, директорів, головних лісничих та головних економістів державних лісомисливських підприємств області. Про це повідомляє прес-служба Луганського ОУЛМГ.

Учасники підбили підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств у 2011 році, а також обговорили стратегію роботи та визначили плани роботи на 2012 рік.

За словами заступника начальника облуправління Володимира Шевченка, в минулому році усі підвідомчі підприємства впоралися із покладеними на них завданнями з посадки лісу: у рамках Державної програми «Ліси України» та регіональної програми комплексного розвитку лісового господарства Луганської області засаджена лісом площа 5419 га. Крім того, на площі 266 га проведено поновлення лісосік та згарищ. Таким чином, загальний обсяг лісовідновлення і лісорозведення склав 5685 га або 100,6%.

Протягом року облуправлінням та лісомисливськими підприємствами проводилася профілактика та заходи з попередження виникнення лісових пожеж. Незважаючи на часом складну пожежонебезпечну ситуацію, в лісах області сталося 212 випадків лісових пожеж на загальній площі 18,31 га, що є найнижчим показником виникнення лісових пожеж на Луганщині за останні шість років.

Важливе місце в діяльності підприємств Луганського облуправління традиційно відводиться мисливському господарству. Порівняно з 2010 роком минулого року загальні витрати на ведення мисливського господарства збільшилися на 284 тис. грн., при цьому на 188 тис. грн. збільшився й прибуток. Окупність витрат на його ведення склала 100,9%. У 2011 році в угіддях лісомисливських господарств було видобуто 154 голови копитного звіра: оленя плямистого – 10 голів, козулі – 42 голови, кабана – 102 голови, зайця – близько 2000 голів, бобра – 8 голів, а також пернатої дичини – близько 12000 голів.

Збільшилася також і середньомісячна заробітна плата. В еквіваленті повної зайнятості вона склала 1866 грн., що на 26,8% більше минулорічного показника.

За підсумками роботи у минулому році лісомисливським підприємствами області отримано 1 млн. 857 тис. грн. чистого прибутку, що на 569,0 тис. грн. більше ніж у відповідному періоді 2010 року. Сплачено до зведеного бюджету 14,5 млн. грн. податків зборів та обов’язкових платежів, що більше на 1,6 млн. грн. показника попереднього року.

Загалом, на ведення лісового господарства в 2011 році було освоєно 89,6 млн. грн., план по реалізації виконано на 103,4%, а показник доходу від реалізації продукції збільшився на 19% порівняно з показником 2010 року.

Також на колегії були підбиті підсумки фінансово-господарської діяльності лісомисливських підприємств Луганського ОУЛМГ за 2011 рік: І місце посіло ДП «Кремінське ЛМГ».
Підбиваючи підсумки засідання колегії в.о. начальника Луганського ОУЛМГ Олексій Латинін окреслив основні завдання на поточний 2012 рік, а саме: своєчасно та якісно підготувати техніку та лісокультурний інвентар до початку весняно-польових робіт 2012 року, провести якісну посадку лісу в агротехнічні терміни із застосуванням вологонакопичувачів, продовжити роботу з розвитку базисних розсадників для вирощування посад матеріалу, втримати минулорічний рівень боротьби з лісовими пожежами, посилити проведення заходів проти шкідників і хвороб лісу та активізувати роботу з приймання деградованих і малопродуктивних земель до складу Держлісфонду під заліснення.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта