Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

7 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету

7 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Порядок денний містив більше 40 питань.

Члени виконкому затвердили склад міської Координаційної групи щодо забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців у новій редакції. Затвердили Положення про надзвичайну протиепідемічну комісію при міській раді та її склад. Розглянули і взяли до відома інформацію про виконання у 2011 році Плану заходів стосовно Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини».

Заслухали звіт про хід виконання «Заходів щодо посилення захисту прав споживачів у Сєвєродонецьку на 2011-2012 роки» за 2011 рік та підсумки роботи Координаційної ради у сфері захисту прав споживачів за 12 місяців 2011 року. Так, за звітний період до відділу по захисту прав споживачів надійшло 847 звернень громадян, у тому числі до міської ради – 197. Всі заяви розглянуто, по них вжито відповідні заходи. Вимоги споживачів задоволені на 93% від загальної кількості заяв. За результатами перевірок на ринках міста працівниками відділу за виявленими порушеннями правил торгівлі складено 54 протоколи щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Проінспектовано товарів на суму 159 тис. 279 грн., знято з реалізації товарів невідповідної якості на суму 95 тис. 464 грн. Накладено штрафних санкцій на суму 6 тис. 475 грн. Згідно з планом заходів Координаційної ради перевірки суб’єктів господарювання проведено співробітниками податкової інспекції, податкової міліції, міліції, МНС, працівниками виконавчих органів міськради, СЕС, ветеринарної медицини.
Члени виконкому взяли до відома інформацію «Про стан заборгованості з виплати заробітної плати за 2011 рік по Сєвєродонецьку». З метою визначення шляхів ліквідації заборгованості з виплати зарплати відповідна комісія провела 12 засідань, на яких було заслухано керівників та головних бухгалтерів підприємств. В даному напрямку працюють також управління праці та соціального захисту населення, теруправління держінспекції з праці, Пенсійного фонду, податкової інспекції тощо. В ухваленому рішенні виконком рекомендував керівникам підприємств міста не допускати зростання заборгованості з виплати заробітної плати, складати графіки щодо її погашення та дотримуватися їх виконання.

Основною складовою місцевих бюджетів є податок з доходів фізичних осіб – 70%. Проведений аналіз надходжень цього податку, за даними фінансового управління у м. Сєвєродонецьку, показав, що протягом минулого року спостерігалася позитивна динаміка виконання плану по прибутковому податку. Так, за 2011 рік фактично надійшло 120,9 млн. грн., що складає 106,6% від запланованої суми податку. Це обумовлено зростанням на 26%, порівняно з початком року, середньомісячної зарплатні. Цю та іншу інформацію про роботу комісії щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків до бюджетів всіх рівнів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, соціальних виплат та з питань банкрутства за 2011 рік, виконком міської ради розглянув і взяв до відома.

На засіданні члени виконкому прийняли рішення встановити КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» тариф на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів на одне місце за одну годину у розмірі 3,00 грн. (з ПДВ). Раніше тариф становив 5,00 грн. (з ПДВ).
Прийняли рішення про надання жилих приміщень та жилої площі у гуртожитках. Ним передбачається надання однієї квартири, а кімнати у гуртожитках отримають вісім сімей.
Серед інших розглянуті і затверджені рішення про постановку громадян на квартирний облік та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, про встановлення режиму роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, дозвіл житлосервісу на перепланування кімнати гуртожитку, захист прав малолітніх тощо.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта