Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Близько чверті мільйону гривень шефської допомоги надала Луганщина підшефним військовим частинам та кораблям ВМС ЗС України минулого року

У рамках виконання Указів Президента щодо шефської роботи з Військово-Морськими Силами Збройних Сил України протягом 2011 року містами, районами і підприємствами Луганської області надано шефської допомоги на загальну суму близько 252,00 тис. грн. Про це повідомляє відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації.

Основні заходи шефської роботи були направлені на підготовку юнаків до служби у Збройних Силах України, військово-патріотичне виховання молоді та піднесення престижу військової служби.

До лав ВМС ЗС України з міст та районів області у 2011 році було призвано 128 юнаків, більшість з яких направлено для проходження строкової військової служби у підшефні військові частини.

Крім того, протягом минулого року військові частини ВМС ЗС України відвідали делегації з Луганської області. Так, заступник голови облдержадміністрації Анатолій Репицький й заступник голови обласної ради Юрій Хунов прийняли участь в урочистих заходах, присвячених Дню Флоту, які проводились у Севастополі.

Під час відвідання Академії Військово-Морських Сил Збройних Сил України ім. П.С.Нахімова керівництвом області була надана допомога оргтехнікою та меблями на загальну суму 39,3 тис. грн. Крім того, областю було перераховано 20,0 тис. грн. на рахунок військової частини А 0235 у м. Севастополь.

Ще 8 делегацій від міст та районів області прийняли участь в урочистих заходах, присвячених Дню ВМС ЗС України на підшефних кораблях та у військових частинах. Під час цих візитів було передано будівельних матеріалів, побутової та оргтехніки, культурно-просвітницького майна, а також вручено подарунків особовому складу на загальну суму близько 112,0 тис. грн.
Також луганські школярі цього року побували на екскурсії у Севастополі, де мали змогу відвідати підшефну частину А 4362 та бойові кораблі ВМС ЗС України.

Як повідомляє відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, найкраще робота щодо надання допомоги підшефній військовим частинам організована виконкомами Алчевської та Ровеньківської міських рад. Так, провідними підприємствами Алчевська (а саме частині А 2272) надана допомога будівельними матеріалами та іншими матеріальними засобами на загальну суму 90,5 тис. грн., підприємствами Ровеньок військовим морякам надано допомогу на загальну суму більше 33,0 тис. грн.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта