Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Конкурс «Моя Батьківщина — Луганщина»

Підбито підсумки міського конкурсу знавців історії «Моя Батьківщина – Луганщина», який напередодні Дня визволення міста проводив Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Мета цих інтелектуальних перегонів – залучення юних до активної діяльності з вивчення історії рідного краю, його географічних, етнографічних, історичних об’єктів та явищ соціального життя, а ще – виховання патріотизму, поваги до традицій та цінностей усіх націй, які проживають на території нашої області.

Конкурс проходив у два етапи: індивідуальна творча (пошукова чи дослідницька) робота за вибраними напрямками («Ними пишається Луганщина», «Унікальні місця і пам’ятники Луганщини», «Духовно-культурне коріння луганчан») та конкурс-вікторина знавців історії, який проходив у стінах ЦТКЕУМ. Запитання вікторини підготував керівник музею бойової слави означеного центру В.Г. Кісляков. Результати обох етапів зараховуються до рейтингу міської військово-патріотичної акції «Пам’ять».

І хоча, за словами члена оргкомітету конкурсу, завідуючої організаційно-масовим відділом ЦТКЕУМ В.А. Гуржій, цього навчального року у першому етапі конкурсу взяли участь лише 12 школярів (а саме: учні ССШ №17, СЗШ №16, 4, 1, 6, 12, 13 та НВК), втім це діти, яким дійсно цікаве минуле і сьогодення Луганщини. Так, Вікторія Чабанова (СЗШ №12) прослідкувала історію Старобільського монастиря, Марк Соколовський (ССШ №17) – становлення скаутської організації «Пласт» у нашому місті, увагу його товариша по школі Іллі Овчаренка привернула Лисичанська антропоморфна стела. Частина робіт має певні родзинки і після доопрацювання може претендувати на участь у Всеукраїнській експедиції «Моя Батьківщина – Україна».
Та повернемося до залу. Поки журі підбиває підсумки конкурсу-вікторини серед учнів 8-9 класів, свої електронні презентації демонструють їхні старші товариші: Валерія Коробєйник (СЗШ №16) та Євгенія Шестопалова (НВК). Валерія розповідає про керівника повстання козаків Кіндратія Булавіна. Герой роботи Євгенії присутній у залі – це її вчитель, поет В.І. Козодоєв.
І ось настає урочисто-хвилююча мить: третє місце у міському конкурсі знавців історії «Моя Батьківщина — Луганщина» виборола Дар’я Барабаш (СЗШ №4), на другому – Ілля Овчаренко (ССШ №17), перемогу ж святкує Альона Рязанцева (СЗШ №13). Вона не приховує своїх емоцій, а вчитель історії Т.С. Бережна, яка готувала восьмикласницю до участі у цих перегонах, додає: Альона – дівчина з широкою ерудицією, активна, бере участь у багатьох конкурсах, але вище другого місця ще жодного разу не піднімалася; зараз робили установку лише на перемогу – так і сталося.

Грамоти та призи отримують також і інші учасники другого етапу конкурсу: Артур Цикоза (СЗШ №1), Анастасія Дякова (СЗШ №4), Тетяна Ляхова (СЗШ №6), Тетяна Цаприка та Анастасія Шерстюк (СЗШ №16), Вікторія Чабанова (СЗШ №12). В.Г. Кісляков відзначає непоганий базовий рівень знань кожного з учасників конкурсу.

Подяки за активну і плідну співпрацю з ЦТКЕУМ вручено цього дня і чотирьом вчителям: О.Ю. Шестопаловій (НВК), І.В. Меркуленко (СЗШ №4), Т.С. Бережній (СЗШ №13) та Я.В. Тютюнник (СЗШ №16).

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта