Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї відбулася Велика ліцейська рада

20 січня 2012 року в Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї відбулося традиційне свято - Велика ліцейська рада. В актовій залі зібралися вчителі ліцею, призери міських олімпіад і творчих конкурсів, призери загальноліцейських конкурсів та їх батьки. Вшанувати кращих ліцеїстів завітали начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Олег Валентинович Башкатов, декан хімічного факультету Сєвєродонецького технологічного інституту Східноукраїнського університету ім. В.Даля Раїса Григоріївна Заїка.

Ліцей пишається своїми результатами: за підсумками ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 38 ліцеїстів вибороли 50 призових місць; у конкурсі-захисті в МАН 4 ліцеїста стали призерами; у міському етапі конкурсу юних мовознавців ім. П.Яцика - 4 призера, у конкурсі ім. Т.Шевченка - 6. Найзірковішими стали Тарас Хохола, учень 11-А класу (І м. з математики, ІІ м з фізики, ІІІ м з астрономії), Пушкарьова Марина, учениця 10-В классу (І м з української філології, конкурсу ім. П.Яцика та конкурсу ім. Т.Шевченка), Шустова Ганна, учениця 8-В класу (І м з української філології, конкурсу ім. П.Яцика та конкурсу ім. Т.Шевченка). Переможці отримали почесні громоти відділу освіти і цінні подарунки від благодійного фонду ліцею. В своїх привітаннях Олег Валентинович Башкатов відзначив плідну роботу учнівсько-педагогічного колективу ліцею і сказав, що міський відділ освіти пишається нашими досягненнями: за роки існування ліцею під час ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад він виборов 779 призових місць, що більше ніж у 2\3 навчальних закладів міста разом.

Р.Г.Заїка нагородила грамотами СТІ за призові місця в олімпіаді інституту з хімії наших ліцеїсток Константинову Інну, Попову Аліну та Шовкун Світлану (11-Б), Позовну Наталію (10-А). Олена Анатоліївна Скурідіна, директор ліцею, привітала переможця конкурсу-огляду "За честь ліцею" за підсумками І с. колектив 11-А класу (лідер Семенов Сергій, класний керівник Чмирьова Ганна Іванівна) і вручила їм Почесну грамоту і "солодку" нагороду. Голова благодійного фонду ліцею О.Л.Прибильська нагородила від імені батьків учителів, які привели ліцеїстів до їх перемог. На рахунку Лідії Федорівни Олейнік (учитель фізики), Людмили Григоріївни Литвиненко (учитель математики), Олександри Миколаївни Прогуленко (учитель фізики), Раїси Григоріївни Бикової (учитель хімії), Людмили Борисівни Комленко (учитель української філології) їх найбільше.

Інформація відділу освіти Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта