Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

24 січня відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради. На порядку денному стояло більше 30 питань. По всіх прийняті відповідні рішення.

Зокрема, члени виконкому затвердили план проведення міських заходів, присвячених Дню соціальної справедливості. Так, у лютому у міських бібліотеках проводитимуться книжкові виставки, «круглі столи», вікторини, у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах – тематичні уроки, науково-практичні конференції.

Також затвердили план проведення міських заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Зокрема, 15 лютого о 10.00 відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у лютому у міських бібліотеках проводитимуться тематичні заходи, у навчальних закладах міста – класні години, уроки мужності, бесіди та зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав.

На засіданні розглянули рішення і взяли до відома інформацію про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у Сєвєродонецьку за 2011 рік. Зокрема, за 2011 рік проведено 17 засідань Координаційної ради, на яких розглянуто 18 проектів регуляторних актів, а також інші питання. На засіданнях Координаційної ради заслуховувалися усі одержані зауваження та пропозиції від членів ради та громадян міста, розглядалися спірні питання, що виникали в процесі роботи та сфері підприємництва. На сесіях міськради затверджено 14 регуляторних актів, а на засіданні виконкому – три рішення.

Члени виконкому затвердили План комплексних заходів щодо профілактики невиробничого травматизму у Сєвєродонецьку на 2012-2016 роки і План комплексних заходів щодо профілактики виробничого травматизму та поліпшення стану промислової безпеки, умов і охорони праці у Сєвєродонецьку на 2012-2016 роки.

Серед інших на засіданні затверджені рішення про перерозподіл видатків бюджету, встановлення режимів роботи та оформлення права власності на деякі об’єкти, захист прав малолітніх тощо.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта