Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Перевірки за додержанням природоохоронного законодавства

За результатами проведених органами прокуратури області перевірок за додержанням природоохоронного законодавства у 2011 році порушено 36 кримінальних справ, до суду направлено 32.

За протестами прокурорів скасовано або приведено у відповідність до вимог діючого законодавства 90 незаконних правових актів та рішень, що були прийняті органами місцевої влади та контролюючими.

На вимогу прокурорів до дисциплінарної та адміністративної відповідальності притягнуто понад 1200 посадових осіб, з них 371 - органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. До бюджету відшкодовано 10,6 млн. грн.

Найбільша кількість порушень закону виявлена у сфері охорони водних ресурсів, поводження з відходами. По виявлених порушеннях закону з вказаних питань до дисциплінарної відповідальності притягнуто майже 150 посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, у тому числі 95 посадовців органів контролю. За скоєння злочинів у цих сферах прокурорами порушено 22 кримінальні справи, з яких 18 вже направлено до суду.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта