Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Газ у побуті має бути безпечним

Відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови В.Г. Кравченка. Основне питання порядку денного стосувалося безпечного використання газу у побуті. Питання доволі актуальне, бо в країні трапляється чимало нещасних випадків і надзвичайних ситуацій, пов’язаних з використанням природного газу.

Заслухавши керівників Сєвєродонецького міжрайонного управління з експлуатації газового господарства (на його обслуговуванні знаходиться понад 300 км комунікацій та більше 52 тисяч абонентів) та житлових організацій, які проводять перевірку, та ремонт димоходів і вентиляційних каналів, комісія дійшла певних висновків. Крім суто технічних заходів (технічне обслуговування газового обладнання, поточний і капітальний ремонти систем газопостачання, заміна технічно несправного та з вичерпаним строком експлуатації обладнання, встановлення сигналізаторів загазованості в будівлях з масовим перебуванням людей та вбудованих або прибудованих до них котелень тощо), ухвалені комісією рішення включають і виховні: спеціальні заняття щодо безпечного користування газом у побуті для школярів, щоквартальні тижневики безпеки та інше.

Користуючись нагодою, Сєвєродонецьке міжрайонне управління газового господарства вкотре нагадує населенню: конструкція газових мереж у будинках не дозволяє відключати від постачання окремі квартири, власники яких перешкоджають перевірці стану газових приладів та димових і вентиляційних каналів, отже з вини однієї людини заради безпеки всіх можуть страждати кілька квартир (стояк). Аби уникнути такої прикрості, і газове господарство, і житлосервіси звертаються до мешканців міста і прилеглих територій з проханням бути вдома у дні перевірки газових приладів та вентиляційних і димових каналів, оголошення щодо цього вивішуються заздалегідь.

І ще один приємний момент. Набрала чинності програма встановлення безкоштовних приладів обліку газу (а саме мембранних лічильників). Розрахована вона на наступні шість років і виконуватиметься поетапно. З 2012 по 2014 рік вона торкнеться тих абонентів, які використовують газ для опалення (тобто мають котли для обігріву помешкань), потім (2014-2016 рр.) тих, хто підігріває воду газовими колонками, і на заключному етапі (2016-2018 рр.) такі прилади обліку отримають ті, хто користується лише газовими плитами. Проте, якщо під час чергової держперевірки ваш роторний лічильник визнано непридатним для подальшої експлуатації, ви можете вже зараз звернутися до управління з заявою про заміну його безкоштовним мембранним.

Комісія також розглянула ще кілька питань, зокрема, ухвалила свій план роботи на 2012 рік.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта