Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

До виборів лишився тиждень. Прийде 28 жовтня – і ми вкотре отримаємо шанс змінити своє майбутнє на краще

У рамках молодіжної ініціативи «Обери своє майбутнє» ми запитали у відомих українських діячів про їхні мотиви іти на вибори. Як результат, було створено фоторяд, який, як ми сподіваємось, вплине і на Ваше рішення. Навіщо молоді голосувати? Питання, якщо відкласти його специфічність, тотожне питанню про те, навіщо молоді взагалі щось робити. Адже всі ми хочемо бути активними, впливати на людей та події навколо нас, досягати успіху. А держава - це наш партнер, до того ж стратегічний, і, якщо ми не навчимося співпрацювати з нею, вести з нею діалог, досягнути успіху в Україні нам буде значно важче.

Тут показовий коментар одного молодого українця: «Насправді ми всі переймаємось, кожен вболіває за своє омріяне майбутнє, але з тим впевнено вірить у слабкість рішень та непохитність бар'єрів. Так, часто з нами вчиняють нечесно і підло, але цьому є причина. Де амбіції тих прогресивних українців, яких я зустрічаю щодня? Наші прагнення переживуть нас самих, якщо від них триматися осторонь. У кожного є голос, і ним треба користуватися».

Нам всім пощастило жити у демократичній країні, ми самі обираємо тих, хто делегує наші інтереси, приймає стратегічні для нас рішення. Чи може взагалі очікувати чогось від влади, вимагати кращих умов для самореалізації той, хто її не обирає? Задумайтесь над цим.

А поки пропонуємо переглянути фотографії та ознайомитись з мотивацією тих відомих вам українців, які точно знають, чому вони йдуть на вибори.

Фотопроект було створено групою ініціативної молоді у межах проекту «Обери своє майбутнє», метою якого є загітувати якомога більше молодих українців проголосувати на парламентських виборах 2012 року.Вже близько місяця група проводить активну агітаційну роботу в мережі Інтернет, готується також офлайнові заходи, зокрема, проведення флешмобів у містах Львів та Донецьк та поширення агітаційних листівок у Києві, Івано-Франківську, Львові та інших містах. Приєднатись до проекту можна у соціальних мережах :

facebook.com/chooseyourfuture2012

vk.com/choose_your_future

twitter.com/Go_to_do

До зустрічі 28 жовтня на побаченні з нашим кращим майбутнім! Нехай це буде ВАШ САМОСТІЙНИЙ СВІДОМИЙ вибір!

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта