Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Борівському закінчують капітальний ремонт вулиці Комсомольської

Наразі завершують останні в цьому році роботи з відновлення автодоріг в селищах, підпорядкованих Сєвєродонецькій міськраді. За день закінчать капітально ремонтувати вулицю Комсомольську у селищі Борівське.

Капітальний ремонт асфальтного покриття вулиці Комсомольської — головної транспортної артерії Борівського, по якій ходить маршрутне таксі, — став відяповіддю міської влади на численні запити поселян. У кількох місцях на вулиці, що давно не знала ремонту, асфальт був зруйнованих вщент. На таких ділянках ремонтники укладали асфальтобетон суцільним покриттям, на решті дороги проводився ямковий ремонт.

На ці потреби з міського бюджету було виділено 350 тисяч гривень. Роботи виконують спеціалісти підрядної організації Кремінський “Агродорстрой”. Капітальний ремонт у Борівському завершать вже 2 листопада, а потім роботи перекинуться на відновлення міських автошляхів. З наступного тижня відновлюватимуть асфальтне покриття по шосе Будівельників, від вулиці Курчатова в напрямку до проспекта Космонавтів. Таку інформацію надав начальник відділу капітального будівництва міської ради Роман Абраменко.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта