Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Розпочато сезон полювання на парнокопитних тварин

Державна екологічна інспекція у Луганській області нагадує, що 3 листопада 2012 року розпочато сезон полювання на парнокопитних тварин, та звертає увагу на дотримання умов проведення полювання.

Полювання дозволено тільки мисливцям, у яких є ліцензії на добування парнокопитних тварин, із зазначенням конкретних мисливських угідь та дати проведення полювання.

Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволено в складі не більше 20 (двадцяти) мисливців і не більше двох разів в одному мисливському угідді протягом сезону.

Мисливцям необхідно звернути увагу на те, що полювання може здійснюватися лише за наявності відповідних документів, які мисливець зобов'язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред'являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Такими документами є: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка тощо), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів з відміткою про допуск до полювання у поточному році у разі їх використання під час полювання.

Інспекція звертає увагу, що полювання без ліцензії або не дотримання інших вимог полювання є порушенням правил полювання та несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Строки полювання закінчуються 29 грудня 2012 року.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта