Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Дві третини бізнесменів витрачають на заповнення звітів не більше двох годин

Майже 40% платників податків зазначили, що заповнюють звіти не більше двох годин.

Про це повідомив Голова ДПС України Олександр Клименко, коментуючи результати опитування платників, проведеного регіональними органами податкової служби.

Загалом в опитуванні взяли участь понад 18,5 тисяч підприємців, бухгалтерів середніх і великих компаній, представники інших категорій платників.

Під час дослідження вивчалася громадська думка щодо роботи за Податковим Кодексом. Крім того, під час опитування визначалися чинники, які збільшують напругу у підприємницькому середовищі. Одним з таких факторів було визнано час, що витрачається на заповнення податкової звітності.

Також 21% респондентів зауважили, що витрачають на заповнення податкової звітності від 10 до 30 хвилин. Ще 24,2% зізналися, що готують звіти близько трьох годин. І лише 17% повідомили, що витрачають понад 5 годин.

У податковому відомстві запевнили, що зауваження платників будуть враховані, і роботу зі спрощення процедур звітування буде прискорено.

«Від початку реорганізації ДПС спрощення процедур подання та заповнення звітності, підвищення швидкості та якості обслуговування платників були і залишаються пріоритетами у реформуванні податкової сфери. Зараз ми посилено працюємо над вирішенням цієї проблеми», - повідомив Олександр Клименко.

Прес-служба ДПC України

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта