Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

Чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 17 січня. Порядок денний містив 30 питань.

Члени виконкому затвердили Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Сєвєродонецької міської ради. Очолює конкурсну комісію перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.М. Дядик.
На засіданні затверджено план проведення міських заходів, присвячених 69-ій річниці з дня визволення Сєвєродонецька від німецько-фашистських загарбників. Зокрема, за участю керівництва міста, ветеранського активу, громадськості 1 лютого о 10.30 відбудеться покладання квітів до братської могили воїнів на Меморіалі слави, а об 11.00 у міській публічній бібліотеці – урочисті заходи. У січні-лютому проводитимуться тематичні бесіди, виступи, лекторії, читацькі і наукові конференції та зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни у закладах середньої освіти, системи ПТН, ВНЗ всіх рівнів акредитації. У міських бібліотеках проводитимуться книжкові виставки, тематичні години, бесіди.

Керуючись чинним законодавством та з метою створення соціально-економічних умов для регулювання ринку праці та соціального захисту працездатних громадян у працездатному віці, неспроможних конкурувати на ринку праці, виконком прийняв рішення забронювати в 2012 році 7 робочих місць для працевлаштування громадян, неконкурентоспроможних на ринку праці, на 5 підприємствах, в установах, організаціях міста. Прийнято рішення організувати Центру зайнятості навчання безробітних громадян, потребуючих соціального захисту, для працевлаштування на заброньовані робочі місця за професіями: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, монтажник устаткування підприємств хімічної та нафтової промисловості, слюсар-сантехнік.

Одне з затверджених рішень стосувалося фінансової підтримки громадських організацій ветеранів у 2012 році, а саме: громадської організації «Сєвєродонецька міська Організація ветеранів України» та Сєвєродонецька міська рада воїнів-інтернаціоналістів Української Спілки ветеранів Афганістану.

Серед інших розглянули питання про встановлення режимів роботи та оформлення права власності деяких об’єктів, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, захист прав малолітніх тощо.

Прес-служба міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд
картофельная диета в пост меню.

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта