Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Визначено переможця і призерів конкурсу на краще новорічно-різдвяне оздоблення

Днями визначено переможця і призерів конкурсу на краще новорічно-різдвяне оздоблення територій і/або будівель, який організовувався з метою підвищення рівня благоустрою Сєвєродонецька та залучення городян, підприємств і організацій до громадського життя нашого міста.

Конкурс тривав з 15 по 30 грудня 2011 року. В ньому взяли участь 9 претендентів.
До 5 січня конкурсна комісія, яку очолював міський голова Валентин Казаков, оцінювала старанність учасників конкурсу на новорічно-різдвяне впорядкування територій і будівель, а на засіданні визначила трійку лідерів.

Тож, перше місце завоювало ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», яке представило на розгляд комісії шість об’єктів. Святковою новорічною ілюмінацією прикрасили площу, прилеглу до території першої прохідної, три корпуси будівлі заводоуправління, будівлю Палацу культури хіміків та ялину, що зростає біля нього у відкритому ґрунті.

Сєвєродонецьке ВПУ – на другому місці. Учні разом з викладачами оздобили новорічною ілюмінацією фасад учбового корпусу №1, майстерню та прилеглу територію як по проспекту Радянському, так і по вулиці Енергетиків.

Третє призове місце – у ТОВ «ПРЕСТО» (ЕвроОкна). До свят підприємство встановило ілюмінацію та новорічні атрибути навколо свого офісу по вулиці Сметаніна.

Незабаром переможці отримають заслужені нагороди, а решті конкурсантів буде оголошена подяка за участь у даному конкурсі.

Інформація прес-служби міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта