Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Засідання міської Координаційної групи з забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Держреєстру виборців

12 січня відбулось перше у 2012 році засідання міської Координаційної групи з забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Держреєстру виборців. Крім членів Координаційної групи (а це – представники РАЦСу, міського суду, Сиротинської та Борівської селищних рад, Управління праці та соціального захисту населення, охорони здоров’я, Територіального центру, інші працівники виконавчих органів міської ради), на засідання також були запрошені заступник міського голови Петро Чернишин, заступник начальника УЖКГ Олександр Середа, директор ЄРЦ Антоніна Якимова та начальник відділу обліку та розподілу житла Наталія Уразовська.

Відкрив засідання голова Координаційної групи – секретар міської ради Андрій Гавриленко. Він зазначив, що минулого року перед групою стояло чимало завдань, зокрема: визначити відповідальних за збір, формування і достовірність наданої інформації, досягти своєчасної і якісної подачі відомостей у відділ ведення Держреєстру виборців, вирішити питання з подачею відомостей про виборців, які неспроможні самостійно пересуватися і чиє місце проживання зареєстроване на території Борівської і Сиротинської селищних рад, привести в порядок адресний регістр Аналітичної інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» і забезпечити його своєчасне оновлення. Андрій Гавриленко наголосив, що з усіма поставленими завданнями вдалося впоратися.

На порядку денному стояли 4 питання. Перше стосувалося підсумків роботи суб’єктів подання відомостей і відділу ведення Держреєстру у 2011 році. По ньому доповіла начальник відділу Державного реєстру виборців Олена Ткачова. Зокрема, згідно з поновленнями електронної бази даних Держреєстру виборців у 2011 році, громадян, яким виповнилося 18 років, до бази було включено 1049. Громадян, котрих зареєстровано в автономній територіальній одиниці - 6171. Встановлена нездатність пересуватися самостійно 333 виборцям. А тих, яких визнано судом недієздатними – 72. Подані та опрацьовані у 2011 році відомості про виборців надали до Держреєстру Сєвєродонецьке МВ УМВС України в Луганській області, міське управління юстиції, УПтаСЗН, Терцентр, Управління охорони здоров’я та міський суд. Від Управління внутрішніх справ надійшли більше 14,5 тис. відомостей, за підсумками додаткових уточнень були подані ще понад 10 тис. Майже 2 тис. відомостей надав РАЦС.

Олена Ткачова зазначила, що законодавство у цій сфері постійно змінюється, але, завдяки злагодженій співпраці, швидко вдавалося освоювати нововведення та втілювати їх у життя.

Наступним розглянули питання стосовно перевірки відомостей про виборців, чиє місце проживання зареєстроване у гуртожитках міста з блочною і секційною системами адрес. Третє питання порядку денного засідання стосувалося уточнення складу Координаційної групи. Основні завдання міської Координаційної групи з забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців на 2012 рік обговорювалися в останньому пункті порядку денного.

За результатами обговорення були прийняті рекомендації міської Координаційної групи, серед яких скласти план роботи на 2012 рік, провести уточнення складу міської Координаційної групи, виконати перевірку відомостей про виборців, зареєстрованих у гуртожитках Сєвєродонецкьої міськради і будинках Борівської селищної ради, де була проведена перенумерація житлових приміщень.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта