Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Засідання виконкому

11 січня відбулось чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради. По всіх питаннях, що стояли на порядку денному, прийняті відповідні рішення.

Члени виконкому затвердили план проведення міських заходів, присвячених Дню Соборності та Свободи України, а саме: у січні у міських бібліотеках заплановано провести книжкові виставки, круглі столи вікторини, у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах – тематичні уроки, науково-практичні учнівські та студентські конференції.

Також виконком міської ради прийняв рішення використовувати гуртожиток коридорного типу з блочним розташуванням кімнат по пр. Космонавтів, буд. 18-а, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади Сєвєродонецька, для мешкання сімей. Прийнято рішення зобов’язати КП «Житлосервіс «Світанок» до 20 січня укласти тимчасові договори оренди строком дії до 29 березня на кімнати у блоках №№301, 302, 304, 307, 308, 309, 311, 312, 502, 503, 506, 507, 508, 511, 512 з громадянами, які мешкають у вказаних блоках гуртожитку без реєстрації і законних підстав, та попередити їх про необхідність звільнення займаної площі по закінченню терміну дії зазначених договорів оренди.

Одне з прийнятих рішень стосувалося дозволу на проведення у місті обряду освячення води в день Хрещення Господня 19 січня.

Серед інших затверджені рішення про проведення міських заходів, присвячених новорічним і різдвяним святам (демонтаж новорічних ялинок на площах Перемоги та Радянській), про реєстрацію договорів купівлі-продажу комунального майна, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами тощо.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта