Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

30-а (позачергова) сесія міської ради

10 січня відбулося пленарне засідання 30-ї (позачергової) сесії Сєверодонецької міської ради шостого скликання. У його роботі взяв участь депутат обласної ради В.Г. Кравченко.

Сесія розпочалася з урочистого моменту. Міський голова В.В. Казаков вручив відзнаку Президента України - ювілейну медаль «20 років незалежності України» голові правління ПрАТ «Сєвєродонецький Оргхім» М.В. Кошовцю.

Порядок денний сесії містив п'ять питань. Першим був розглянутий проект рішення про встановлення фіксованих ставок єдиного податку на 2012 рік для суб'єктів господарської діяльності-фізичних осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку.

Про програму утримання нежитлових приміщень, що є комунальною власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька, на 2012 рік доповідав заступник міського голови П.Г. Чернишин. Ряд об'єктів, котрі числяться на балансі Фонду комунального майна міськради, потребують за наявності об'єктивних обставин фінансування з міського бюджету окремих видатків на утримання та належне зберігання. До цих об'єктів належить нежитлове адміністративне приміщення по вул. Леніна, 32а, в якому зосереджені міські і державні служби для роботи з населенням Сєвєродонецька. Враховуючи технічний стан будівлі, що експлуатується з 1964 року і потребує вкладень на ремонт і технічне обслуговування, охорону і теплопостачання вільних приміщень, і сформовані деякі напрямки цієї програми.

Джерелом її фінансування є кошти загального фонду міського бюджету, затверджені для здійснення видатків в розмірі 247,6 тис. грн.

Депутати погодилися з розрахунками амортизаційних відрахувань за жовтень-грудень 2011 р., наданими концесіонером - ТОВ «ТАУН СЕРВІС», і планом заходів на перший квартал 2012 р. по їх використанню на відновлення основних фондів.

Ще два питання, що були розглянуті на 30-й (позачерговій) сесії міськради, стосувалися врегулювання земельних відносин. По них були прийняті відповідні рішення.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта