Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

З нового року ставки по депозитах знижуватимуться

Такі прогнози дають експерти банківської сфери. Нагадаю, минулої осені українські банки пропонували значно більші відсотки за вкладами, ніж на початку 2011-го. Це стало відповіддю на спроби Нацбанку вилучення грошової маси задля зниження рівня інфляції. У 2012-му фахівці очікують удвічі більшу інфляцію, ніж була заявлена за підсумками минулого року. А українці, як і раніше, не поспішають повертати гривневі депозити до банків.

На думку фахівців з Нацбанку, в Україні найвигідніше зберігати гроші у гривні. Для тих, хто не вірить в стабільність національної валюти, державний регулятор пропонує вкладати кошти в інвестиційні монети, сертифікати й облігації внутрішньої держпозики. Інші фінансисти та бізнесмени вважають, що це лише чергова спроба «зверху» зменшити обіг вільних грошей в країні. І пропонують невеликі суми розділяти на депозити у трьох валютах. Утім, це далеко не єдиний надійний спосіб.

Сергій Кириченко, президент Луганської РТПП: “Если у вас чуть больше денег, я рекомендую недвижимость только в новых домах. Если у вас еще больше денег, я хотел бы предложить, да, безрисковых вложений не бывает, но если у вас появилось немного денег, их лучше хранить в бизнесе»

За словами Сергія Кириченка, краще за все буде, якщо цей бізнес буде власним і участь у ньому братимуть й інші члени родини. Президент створеної для допомоги підприємцям організації переконаний: саме сімейний бізнес – найбільш прибутковий і перспективний варіант приватних інвестицій.

Сергій Кириченко, президент Луганської РТПП: “Наиболее рентабельным будет любой бизнес импортозамещающий. Раз мы импортируем этот товар, услугу, значит, у нас этого нет. И рентабельность такого бизнеса будет уже 20%. По одной простой причине, что это импортное НДС”

Після американської у 2008-му та європейської у 2011-му фінансових криз українці продемонстрували недовіру банкам достроковим відкликанням депозитів. За результатами минулого року депозитний портфель українських банків скоротився майже на сорок мільйонів доларів. І цілком упевнено можна припускати, що скорочення триватиме. Адже світові й вітчизняні фінансові експерти пророкують нові хвилі економічних потрясінь. І за таких умов саме сімейна справа може тим єдиним стати рятівним колом.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта