Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

1 –го грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було започатковано 1987 року Всесвітньою організацією охорони здоров’я Глобальною програмою зі СНІДу і вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року.

Його мета: підвищити рівень обізнаності людей про цю інфекційну хворобу, вшанувати пам’ять тих, хто пішов з життя, та святкування здобутків – розширення лікувально-профілактичних послуг.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися про факти щодо цієї небезпечної хвороби і втілити знання в практику. Якщо люди розуміють, як вона передається, як можна її запобігти та усвідомлюють сьогоднішні реалії життя з ВІЛ-інфекцією – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне життя і життя інших людей, відверто та толерантно поводитися з ВІЛ-інфікованими.

З 1996 року почала діяти Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС),яка взяла на себе планування Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом і сприяння його відзначення. ЮНЕЙДС не зосереджувалася тільки на одному дні, а створила Всесвітню кампанію з питань СНІДу, яка в 2004 році стала самостійною.

У червні 2011 рокусвітові лідери зібралися у штаб – квартирі ООН у Нью Йорку на Засідання високого рівня з питань ВІЛ/СНІДу в рамках Генеральної асамблеї ООН, на якому одностайно прийняли нову Декларацію «Активізація наших зусиль з викорінення ВІЛ/СНІДу».

Декларацією передбачено цілі боротьби з ВІЛ – інфекцією на період – до 2015 року. Це:

- вдвічі скоротити показники передачі ВІЛ – інфекції статевим шляхом,

- скоротити на 50% передачу ВІЛ – інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків,

- викорінити передачу ВІЛ – інфекції новонародженим,

- розширити доступ до антиретровірусної терапії з тим, щоб це рятівне лікування отримували понад 15 млн. осіб,

- скоротити на 50% смертність від туберкульозу серед людей, які живуть з ВІЛ – інфекцією.

В цьому році та на весь період до 2015 року боротьба з ВІЛ/СНІДом буде проводитися під лозунгом :

«нуль» - число нових захворювань на ВІЛ- інфекцію,

«нуль» - дискримінації людей, які живуть з ВІЛ – інфекцією,

«нуль» - смертей від СНІДу.

Організації Товариства Червоного Хреста України долучаються до дій світової спільноти щодо боротьби з ВІЛ/СНІДом, реалізуючі міжнародні та національні програми. Напередодні та 1 грудня цього року на центральних вулицях і площах міст та районів нашої країни відбудуться «свічкові ходи» в пам’ять про тих, хто помер від цієї недуги, проводитимуться «круглі столи» задля вирішення питань попередження та боротьби зі СНІДом, в бібліотеках та навчальних закладах читатимуться лекції, вестимуться бесіди з питань попередження та профілактики цієї небезпечної хвороби, роздаватиметься спеціальна література для ознайомлення з ВІЛ – інфекцією та шляхами її попередження тощо.

Шановний співвітчизнику!

Ці та інші заходи червонохресних організацій дають можливість і тобі приєднатися до боротьби зістрашною хворобою століття, підтримати людей, які живуть з ВІЛ – інфекцією, одягнувшичервону стрічку у вигляді петлі – міжнародний символ обізнаності про ВІЛ/СНІД

Прес– служба Товариства Червоного Хреста України

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта