Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Володимир Пристюк оголосив 2012 рік на Луганщині Роком спорту та здорового способу життя

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк підписав розпорядження, за яким 2012 рік оголошується на Луганщині Роком спорту та здорового способу життя. Метою є популяризація фізичної культури та спорту в області. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Розпорядженням голови затверджено план заходів з підготовки та проведення Року спорту.
Так, протягом року у навчальних закладах області планується провести обласний огляд-конкурс на кращу організацію роботи зі створення умов для розвитку фізичної культури і спорту та обласний конкурс на кращий малюнок та фотографію спортивної тематики. Вже у січні-березні по загальноосвітніх навчальних закладах пройдуть уроки на тему: «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру», а в травні буде організовано місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». З лютого по травень обласне відділення Національного олімпійського комітету проведе конкурс телевізійних спортивних програм «Світ спорту». Протягом року планується більше уваги приділити пропаганді здорового способу життя та спорту у засобах масової інформації Луганської області за допомогою теле- та радіопередач, збільшити кількість соціальної реклами в усіх електронних, цифрових, друкованих ЗМІ з пропаганди фізичної культури і спорту та ведення здорового способу життя
У рамках Року спорту та здорового способу життя в Луганській області відбудеться ціла низка спортивних заходів. Серед них змагання серед дітей та молоді, присвячених проведенню фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, ІV спортивні ігри школярів області, комплексні галузеві і міжгалузеві змагання та інші спортивно-масові заходи за місцем роботи і місцем проживання громадян та у місцях масового відпочинку населення. Це студентські спартакіади, змагання держслужбовців, правоохоронців та вояків, змагання за програмою ХІV обласних літніх сільських спортивних ігор Луганщини 2012 року, а також «Юний спартаківець» та «Юний динамовець», спартакіада «Повір у себе» серед дітей-інвалідів.

Із залученням видатних спортсменів і тренерів 23 червня заплановано провести Всеукраїнський олімпійський день бігу, а у серпні – Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя». У серпні на честь відкриття Ігор ХХХ Олімпіади буде організовано церемонію підняття Державного Прапора України. Відомі спортсмени також візьмуть участь у проведенні Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня у вересні. У другу суботу вересня передбачається організувати урочистості з нагоди святкування в Україні Дня фізичної культури та спорту і відзначення Року спорту та здорового способу життя.

На комунальну установу «Луганський обласний центр «Спорт для всіх» розпорядженням голови облдержадміністрації покладено завдання створити належні умови для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи у спортивно-оздоровчих таборах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Разом з обласним відділенням Національного олімпійського комітету «Спорт для всіх» організовуватиме тематичні обласні науково-практичні конференції, засідання «круглих столів».

У грудні заплановано проведення урочистої церемонії «Герої спортивного року» за підсумками спортивного сезону.

Нагадаємо, що у квітні 2011 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження «Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта