Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Публічне обговорення міського бюджету

4 січня 2012 року в залі засідань Сєвєродонецької міської ради представники виконавчих органів міськради, депутати та члени бюджетної громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді обговорили два найважливіших стратегічних документа, які відіграють значну роль в житті міста.

Учасникам зустрічі представили проекти бюджету міста на 2012 рік та “Програму соціально-економічного і культурного розвитку Сєвєродонецька”.

Начальник фінансового управління Сєвєродонецької міської ради Ольга Дашевська ознайомила присутніх з основними показниками річного бюджету Сєвєродонецька.

За проектом бюджету, міська казна на 2012 рік сягатиме 386 мільйонів 344 тисячі гривень (для порівняння минулорічний бюджет становив 318 мільйонів). Дотації Сиротинській та Борівській сільським радам склали 642,6 тыс. гривен.

В проекті бюджету 2012 року збільшилось на одну число держсубвенцій — на капремонт, реконструкцію та поточне утримання доріг виділяють 2 мільйони 700 тисяч.

Бюджет розвитку в розробленому фінансовому документі становить 7400000 грн., основним джерелом його наповнення стане єдиний податок з фізичних та юридичних осіб.

Найбільша частина видатків міського бюджету приходиться на три галузі: освіта (117244970 гривень), соціальний захист та соціальне забезпечення 104153779 гривень) та охорона здоров’я (89166978 гривень). При цьому, мова йде, практично лише про захищенні статті основного фонду (оплата праці працівникам бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, тощо).

Обговорення цих важливих для міста документів виявилося жвавим, учасники обговорення досить детально зупинилась на всіх основних статтях бюджету, розгляд головного фінансового документу супроводжувався чисельними запитаннями, як з боку депутатів, так і з боку представників громадськості.

Цього року до розгляду проекту бюджету активно долучилася громадськість. Це відбувається дякуючи проекту «Прозорий бюджет Сєвєродонецька», який впроваджує Сєвєродонецька агенція розвитку громади. Проект спрямовано на забезпечення участі громадськості у бюджетному процесі міста Сєвєродонецьк, підвищення прозорості формування бюджету та ефективності використання бюджетних коштів. Реалізація проекту «Прозорий бюджет Сєвєродонецька» стала можливою завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

Бюджет міста є одним з найважливіших фінансових рішень, які приймає місцева влада та які стосуються потреб міста та його жителів. Всі громадяни мають інтерес до фінансової політики міста, оскільки мова йде про використання надходжень з податків, які вони сплатили, і, що важливіше, ці рішення вплинуть на їх повсякденне життя.

Проект міського бюджету-2012 вперше опубліковано на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради http://www.sed-rada.gov.ua/organi-vladi/rada-info/archive/proekti-r456sh... і всі бажаючі мають реальну можливість ознайомитись з фінансовою політикою міста та висловити свою думку щодо міського бюджету.

p.s. міський бюджет Cєвєродонецька на 2012 рік прийнятий на 29-й позачерговій сесії Сєвєродонецької міської ради 5 січня 2012 року.

Віра Попсуй, голова правління
Сєвєродонецької агенції розвитку громади

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта