Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Перше у 2012 році засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

Перше у 2012 році засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 5 січня. З усіх питань, внесених до порядку денного, затверджені відповідні рішення.

Члени виконкому ухвалили проект рішення «Про міський бюджет на 2012 рік» та прийняли до відома проект «Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки».

На засіданні затверджено календарний план міських заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят у 2012 році. Зокрема, у січні-березні планується провести заходи, присвячені 69-й річниці з дня визволення Сєвєродонецька від німецько-фашистських загарбників, Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дню захисника Вітчизни, народному святу «Масляна», Міжнародному жіночому дню 8 Березня, міському етапу обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України», Дню національної культури та Дню народження Т.Г. Шевченка. Протягом року заплановані урочистості з нагоди відзначення визначних дат, а саме: Дня Перемоги, Дня Конституції України, Дня незалежності України, 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія», Дня міста та Дня хіміка тощо.
Виконавчий комітет затвердив план заходів Координаційної ради з питань захисту прав споживачів на І квартал 2012 року. Згідно з ним, відповідні служби міста проводитимуть рейди з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, перевірки несанкціонованої торгівлі тощо. За планом проводитимуться перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю у різних сферах.
Серед інших затверджені рішення про встановлення режиму роботи деяких об’єктів, про дозвіл житлосервісу на перепланування кімнати у гуртожитку, про захист прав малолітніх тощо.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта