Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Перший рік наполегливої праці та помітних досягнень

Традиційно на початку нового року підбивають підсумки року минулого. Давайте разом пригадаємо, яким був для Сєвєродонецька 2011. Який слід він залишив в історії міста. Часопис в подіях – найцікавіші і найважливіші сторінки року.

У всіх напрямках –лідери

Вселяє оптимізм міський промисловий та підприємницький потенціал. Простежується динаміка економічного зростання: підприємства промислового комплексу поступово виходять на докризовий рівень, зростає заробітна плата їх працівників.

Ми були першими серед міст Луганщини за підсумками роботи за перший квартал і зміцнили свої позиції за січень-червень. У блоках «економічний розвиток» з другого місця перемістилися на перше, «інвестиційна діяльність» – з сьомого на перше, «підтримка малого бізнесу» – з десятого на друге, «освіта» і «охорона здоров'я» – з п'ятого на друге. У ІІІ кварталі Сєвєродонецьк теж утримав лідерство. За підсумками роботи за дев'ять місяців 2011 року обсяг реалізованої продукції склав 4,8 млрд. грн., що набагато перевищує цей показник за аналогічний період минулого року.

У 3,8 рази збільшився обсяг імпортованої продукції, в 2,2 рази – продукції, що відправляється на експорт.

Основними підприємствами, які забезпечили зростання промислового виробництва стали: ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот», ПрАТ «Сєвєродонецьке НВО «Імпульс», ВКФ – ТОВ «ТАНА», ПАТ «Укрхіменерго».

За дев'ять місяців 2011 року при плані надходжень до міського бюджету 115,5 млн. грн., отримано 123,8 млн. грн. Перевиконання склало 8,374 млн. грн.

Збільшення доходної частини дозволило направити кошти на придбання КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» і КП «Житлосервіси» міста навісного обладнання для тракторів, а також на придбання тракторів для КП «Сєвєродонецьккомунсервіс», КП «Житлосервіси» і КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька», дорожньої машини комбінованої для КП «Сєвєродонецьккомунсервіс», на підтримку волейбольного клубу «Сєвєродончанка», на оплату технічного обслуговування теплового пункту МЖК «Мрія», на придбання піску і солі для посипання доріг і на їх утримання в зимовий час, на очищення зливової каналізації та на будівництво притулку для бездомних тварин. КП «Сєвєродонецькі теплові мережі» відшкодовані кошти, витрачені на капітальний ремонт виносних рамок, і виділені – на виготовлення нових бойлерів.

Міська влада вела цілеспрямовану роботу з підвищення інвестиційної привабливості Сєвєродонецька, залучення інвесторів, які б сприяли економічному і соціальному розвитку. У рейтинговій оцінці міст і районів Луганщини Сєвєродонецьк є лідером.

У напрямку розвитку інвестиційної діяльності міською радою проводилася підготовча робота щодо участі підприємств міста у ІІ Міжнародному інвестиційному форумі. Для участі в ньому було заявлено 10 проектів від нашого міста, з них прийнято два від ПАТ «Укрхіменерго». Обидва інвестиційних проекти передбачають створення нових робочих місць.

Сєвєродонецька міська рада бере активну участь у роботі проекту міжнародної технічної допомоги «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність». Ним передбачається безкоштовне надання для всіх підприємств області вільних рекламних площ. Так, кожне підприємство зможе безкоштовно прорекламувати при бажанні свою продукцію і себе.

Інвестиції в наше місто в порівнянні з 2010 роком збільшилися і досягли 53,4 млн. дол. США. За цим показником Сєвєродонецьк перемістився з сьомого на перше місце в області.

Завдяки малому бізнесу

Малий бізнес у нашому місті представлений 798 одиницями. На кінець третього кварталу у ньому було зайнято 12,5 тис. осіб. За рахунок суб’єктів малого бізнесу (малих підприємств та фізичних осіб-підприємців) за 9 місяців 2011 року створено 1335 нових робочих місць. До Державного бюджету від суб’єктів малого підприємництва станом на 1 жовтня надійшло податків і платежів на суму 25 млн. грн., до міського бюджету – 17 млн. грн.

Бізнес у нашому місті охоплює практично всі види діяльності, починаючи від традиційної торгівлі і закінчуючи виробництвом промислової продукції. У бюджеті міста частка малого та середнього бізнесу (у вигляді податків і зборів) досить висока – 32% від усіх надходжень.

Підприємці вкладають кошти у розвиток соціальної інфраструктури міста.

У ремонті дитячого інфекційного відділення багатопрофільної лікарні посильну фінансову участь взяли шість підприємств Сєвєродонецька. Серед сяючих чистотою та свіжістю боксів і палат є одна, приведена в порядок повністю за кошти спонсорів: ТОВ «Макойл», «Технозбут», «Сєвєродонецькі металеві вироби і конструкції», Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання, ТОВ «Престо» і «Продмашбуд».

Міська влада знайшла порозуміння з приватними стоматологами міста у питанні безкоштовного обслуговування учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни.

Наприкінці 2010 року у Сєвєродонецьку після реконструкції знову відкрився торгово-розважальний центр «Астрон», а трохи згодом – Центральний універмаг міста.

15 сєвєродонецьких сімей, які довгі роки стояли в черзі на отримання квартир, відсвяткували новосілля. Це стало можливим завдяки співпраці міського голови Валентина Казакова та народного депутата України Олексія Кунченка. Житло у восьмому будинку кварталу МЖК «Мрія» городяни повинні були отримати ще два роки тому, але колишній уряд не вирішив ряд юридичних питань щодо передачі квартир, придбаних іпотечною установою, і це завдання лягло на плечі сьогоднішньої влади. Тривалий час Валентин Казаков та Олексій Кунченко вирішували цю проблему в столичних міністерствах.

У грудні ордери на квартири отримали ще шість сєвєродончан, які перебували на квартирному обліку. Розподілили 5 однокімнатних квартир, що як повторно звільнене житло знаходилися у комунальній власності громади, та одну трикімнатну квартиру у новому будинку МЖК «Мрія». За окремим позачерговим списком житло надали двом особам, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, а також ліквідатору аварії. Відповідно до загальної черги квартири отримали двоє городян, а за першочерговим списком – сєвєродончанка, яка чекала на власне помешкання з 1978 року.

Далі – про досягнення у житлово-комунальному господарстві, сферах охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

Прес-служба Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта