Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Найбільш резонансні злочини й події на Луганщині на 3 січня 2012 року

Протягом минулої доби було скоєно 336 злочинів. Вжитими заходами розкрито 67 . Серед розкритих злочинів: 2 факти тяжких тілесних ушкоджень, 12 крадіжок, 7 фактів хуліганства. Зареєстровано: 3 факти вилучення зброї та боєприпасів, 21 наркозлочин, 3 ДТП, 4 пожежі.

Тяжкі тілесні ушкодження
До центральної Лисичанської міської лікарні з діагнозом проникаюче поранення спини звернувся 20-річний парубок. У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку затримали підозрюваного в скоєнні даного злочину. Ним виявився місцевий житель 1984 р.н. Установлено, що даний злочин скоєно в ході спільного розпиття алкогольних напоїв в результаті раптово виниклої сварки. Порушена кримінальна справа.
В одну з лікарень обласного центру був доставлений 25-річний луганчанин із тілесними ушкодженнями. Вжитими заходами оперативниками затриманий підозрюваний 27-річний місцевий житель. Установлено, що злочин було скоєно в ході раптово виниклої сварки під час розпиття спиртних напоїв. Порушено кримінальну справу.

Розкриті з раніше скоєних:
Убивство
За фактом убивства мешканки м. Сєвєродонецька 1958 р.н. співробітники міського відділу міліції викрили та затримали громадянина 1972 р.н. Як встановило слідство, злочин скоєно під час несподівано виниклої сварки. Порушено кримінальну справу.
За фактом вбивства громадянки 1976 р.н., співробітники Стахановского міського відділу внутрішніх справ викрили й затримали раніше засудженого 37-річного громадянина. Встановлено, що злочин було скоєно під час спільного розпиття алкогольних напоїв у ході несподівано виниклої сварки.

Розшукано зниклого безвісти
2 січня в міліцію звернулася 23-річна студентка одного з вузів обласного центру із заявою про те, що 31 грудня 2011 р. пішов з будинку й дотепер не повернувся її знайомий 1986 р.н. У ході проведення оперативних заходів співробітниками карного розшуку місцезнаходження зниклого було встановлене.

Прес-служба УМВС України в Луганській області

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта