Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Про Міжнародний день інвалідів

3 грудня – Міжнародний день інвалідів, чи людей з обмеженими можливостями, як прийнято називати їх в усьому світі, проводиться з метою звернути увагу урядів і громадськості на становище цієї категорії громадян.

В Україні прийнято багато нормативних державних документів щодо соціального захисту інвалідів, створено громадські організації та Фонди, мета яких – допомога тим, хто цього потребує.

Однією з таких організацій є Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ). Задля дієвої допомоги нужденним Товариство започаткувало й здійснює різноманітні програми. Найвідоміша з них – Програма медико-соціальної допомоги інвалідам та людям похилого віку. Щороку патронажні сестри милосердя обслуговують вдома близько 350 тисяч громадян. Серед них: - понад 20 тисяч інвалідів війни та праці, більше 5 тисяч інвалідів дитинства, більше 38 тисяч хворих та обмежених в пересуванні, близько 34 тисяч учасників війни.

Щорічно для надання їм різної допомоги червонохресними організаціями проводяться заходи: Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, акції «Милосердя», «Турбота», «5 картоплин» та ін.

Медична та соціально-побутова допомога цим категоріям населення надається медичними патронажними сестрами вдома та на базі 100 медико-соціальних центрів, 359 кімнат медико-соціальної допомоги, близько 441 пункту прокату, 4 лікарень та 3 хоспісів, 14 денних та 3 стаціонарних відділень для літніх людей, якими опікується Товариство. Окрім медичної та соціальної допомоги інвалідам та важкохворим, ТЧХУ надає також грошову та натуральну допомогу у вигляді продуктів харчування, ліків, засобів гігієни тощо. Загальний обсяг наданої допомоги, наприклад у 2010 році, становив 43,5 млн.грн. та був розподілений серед більш ніж 1 млн. підопічних.

Червонохресним організаціям Товариства допомагають у наданні підопічним всілякої допомоги близько 60 тисяч волонтерів.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Конкретні трагедії. Людські надії на те, що все буде добре.

Не будьмо до них байдужими!

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта