Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міськради 27 грудня

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулося 27 грудня.

Члени виконкому прийняли до відома інформацію про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2011 році та перспективи на 2012 рік. За 11 місяців поточногороку у громадських роботах взяли участь 1233 особи з числа незайнятого населення, що на 156 осіб більше, ніж торік.

Згідно з законодавством, фінансування оплачуваних громадських робіт проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету, державного Фонду загальнообов’язкового соцстрахування України на випадок безробіття та коштів підприємств. Відповідно до рішення затверджений перелік видів оплачуваних громадських робіт. До нього входять: благоустрій та озеленення території населених пунктів, зон відпочинку, придорожніх смуг, підсобні роботи на будівництві, у сільській місцевості, надання соціальних послуг, робота з документами тощо. Також затверджений перелік комунальних підприємств, установ, організацій, на яких планується створити додаткові робочі місця для проведення оплачуваних громадських робіт.

На засіданні прийнято рішення про дозвіл на розміщення гуртків, секцій, творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів, підпорядкованих відділу освіти, у приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів відділу освіти. Зокрема, керівники позашкільних навчальних закладів, які потребують такого розміщення, зобов’язані до 1 вересня вживати відповідних заходів щодо обладнання навчальних кімнат та забезпечення їх необхідною матеріально-технічною базою.

Затверджений також склад та положення про міську комісію з питань реєстрації бездомних осіб. Голова комісії – заступник міського голови Сергій Терьошин. Згідно з Положенням, комісія створюється з метою забезпечення реалізації прав бездомних громадян на реєстрацію їх місця перебування та отримання соціальних послуг, передбачених законодавством.

Члени виконкому затвердили план роботи виконавчих органів міської ради на І квартал 2012 року, план діяльності Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у Сєвєродонецьку на наступний рік, а також прийняли рішення про встановлення коефіцієнтів пофакторного впливу для розрахунку міжбюджетних трансфертів при прийнятті бюджету на 2012 рік.

Серед інших були розглянуті і затверджені рішення про постановку громадян на квартирний облік та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, надання жилого приміщення та жилої площі у гуртожитках, оформлення права власності та встановлення режиму роботи деяких об’єктів, дозволи житлосервісам на перепланування кімнат у гуртожитках тощо.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта