Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

28-ма сесія міської ради

22 грудня відбулося пленарне засідання 28-ї сесії Сєвєродонецької міської ради шостого скликання. У її роботі взяли участь 44 з 50 депутатів.

Порядок денний сесії містив понад 70 питань. Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2011 рік. 270 тис. грн. дотації з державного бюджету направлено на оплату теплопостачання шкіл міста. За рахунок збільшення видаткової частини зі спецфонду міського бюджету виділили кошти на капітальний ремонт ДЮСШ-2, за рахунок перерозподілу видатків - на фінансову підтримку комунальних підприємств міста.

На сесії затверджено тимчасовий обсяг міського бюджету на перший квартал 2012 року. До прийняття державного бюджету його щомісячний розмір становитиме 1/12 частину від міськбюджету поточного року.

Депутати заслухали звіт про виконання плану роботи Сєвєродонецької міськради і її виконавчих органів за 2011 рік і затвердили новий план на 2012 рік. Паралельно був затверджений і план роботи з висвітлення діяльності міськради і її виконкому в новому році.

Прийняті програми енергоефективності відділу освіти та закладів відділу у справах сім'ї, молоді та спорту на 2011-2015 рр., а також міська програма «Захист прав, свобод і законних інтересів дітей у м. Сєвєродонецьку» на наступні п'ять років. У новій редакції затверджено статут волейбольного клубу «Сєвєродончанка».

Як завжди, на порядку денному сесії переважали земельні питання. По них прийняті відповідні рішення.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта