Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

20 грудня відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

20 грудня відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради. Більше 40 питань стояли на його порядку денному. По всіх затверджено відповідні рішення.

Члени виконавчого комітету ухвалили план проведення міських заходів, присвячених зустрічі Нового 2012 року на площі Радянській в ніч з 31 грудня на 1 січня. Зокрема, з 23.00 і до 03.00 на площі відбудеться святкова дискотека та розважальна конкурсно-ігрова програма, а також буде організована виїзна святкова торгівля.

На засіданні прийнято рішення про закріплення міських автодоріг за підприємствами міста для виконання заходів з боротьби з ожеледицею та сніговими заметами під час складних погодних умов у зимовий період 2011-2012 рр. Згідно з ним, дороги буде закріплено за вісьмома підприємствами міста, що здійснюватимуть їх очищення за допомогою власної спецтехніки та трудових ресурсів. КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» здійснюватиме координацію робіт підприємств, виконуватиме обробку проїзної частини та зупинок громадського транспорту протиожеледними матеріалами, організовуватиме цілодобове чергування наявної спецтехніки з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах міста.

Затвердили члени виконкому й реєстр пріоритетних інвестиційних проектів з питань регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, які заплановано до реалізації у 2012 році. Зокрема, це енергоефективна санація будівель загальноосвітніх закладів міста, реконструкція мосту через р. Сіверський Донець, відновлення гідрологічного стану р. Борова з реконструкцією існуючої водозливної греблі, створення будинку-інтернату для одиноких людей похилого віку та інвалідів, реконструкція міського театру драми, стадіону «Хімік» і Льодового Палацу спорту, реконструкція системи опалення та гарячого водопостачання деяких закладів і установ та інші.

Одне з рішень стосувалося стану роботи щодо профілактики злочинності та бездоглядності серед неповнолітніх у 2011 році. На сьогодні у Сєвєродонецьку мешкає 17 376 дітей віком до 18 років. Цього року службою у справах дітей міськради та усіма зацікавленими структурами було проведено таку роботу: спеціалістами служби щомісяця проводиться профілактична робота з дітьми, що перебувають на обліку в службі, та їх батьками. Проведено 22 рейди щодо виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, в ході яких виявлено 20 дітей. 13 з них тимчасово влаштовано до притулків, 6 – до закладів охорони здоров’я, одну дитину повернуто до інтернатного закладу. На кінець 2011 року на обліку у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і службі у справах дітей перебуває 60 сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, у яких виховується 96 дітей. Службою у справах дітей ведеться «Єдина інформаційно-аналітична система «Діти», до якої вноситься інформація про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і громадян, котрі бажають взяти їх на виховання. На даний час на обліку знаходиться 223 дитини.

Члени виконкому прийняли рішення про затвердження тарифів на послуги СДЮСТШ ВВС «Садко» на 2011-2012 навчальний рік, тарифу на надання послуг з перегляду матчів чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги та вищої ліги сезону 2011-2012 рр. у Льодовому Палаці спорту. Також прийняли рішення про перерозподіл видатків бюджету, оформлення права власності та встановлення режиму роботи деяких об’єктів, надання дозволів житлосервісам на перепланування кімнат у гуртожитках, стосовно захисту прав малолітніх тощо.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта