Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Фестиваль «Козацький гарт» вітає своїх переможців

16 грудня відбулося урочисте нагородження переможців міського етапу змагань фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Напередодні, 9 грудня, на базі середньої школи № 12 Центр туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводив міський етап змагань фестивалю, який впроваджує Міністерство освіти і науки України.

Команди п'ятнадцяти навчальних закладів (по два учні від кожної паралелі, починаючи з п'ятого класу) демонстрували спортивну витривалість та спритність, знання історії українського козацтва.

До програми спортивних змагань входили стрибки у довжину з місця, човниковий біг, стрибки зі скакалкою, підтягування у висі, вікторина, та естафета «Герць козацьких джур».

Найкращий результат у силових вправах (підтягування у висі) мала команда СЗШ № 18 – разом вони підтягнулися 110 разів!

Перше місце у спортивних змаганнях зайняла команда СЗШ № 17. Другою була команда школи № 4, а третє місце – команда СЗШ № 18.

Останні весь час трималися золотої серединки, не вириваючись вперед і не дуже відстаючи від лідерів, отже, за сумою балів на кожному етапі і вибороли «бронзу».

Журі також відзначило добру фізичну підготовку зі стрибків з місця у довжину Владислава Маслова СЗШ № 17 (9-й клас), підтягування у висі Романа Благого СЗШ № 18 (10-й Б), Олександра Резніченко СЗШ № 4 (10-й клас), стрибки зі скакалкою Ірину Бурлуцьку СЗШ № 17 (9-й клас), Тетяну Борисенко СЗШ № 6 (9-й клас). От порадіють за своїх учнів директора шкіл та вчителя фізкультури!

У конкурсі знавців історії українського козацтва «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе» найбільш обізнаними виявилися учні ЗОШ № 17 (перше місце), ЗОШ № 15 (друге місце), та ЗОШ № 16 (третє місце).

Як і годиться, учасники змагань отримали від Сєвєродонецького міського осередку громадської організації «Козацький полк Ім. Б.Хмельницького» Міжнародної громадської організації «Українське козацтво» грамоти, а переможці – призи та сладощі.

Такими ж грамотами нагороджено й керівництво навчальних закладів, які підготували приміщення та провели змагання: директора СЗШ № 12 Войтенко І.П., директора ЦТКЕУМ Борисову Л.Л., працівників ЦТКЕУМ методиста Терешкову М.В., завідувача оргмасовим відділом Гуржий В.А., та керівників гуртків, а також відділ освіти.

Спостерігаючи за змаганнями школярів, пригадав комплекс ГПО (Готовий до праці та оборони) часів свого юнацтва. Схоже, він повертається. Отже, виявляється, що в роботі з дітьми далеко не все, що зруйнували за час розбудови незалежності, було таким вже й невдалим.

Надіємося, що козачатам знайдеться можливість захищати честь міста Сєвєродонецька і у зональних змаганнях, які відбудуться навесні.

Хочу побажати яскравих призів та веселих подорожей. Забезпечити все це можливо, не дивлячись на велику кризу, тільки, якщо мі будемо діяти разом.

Спонсори міста, приєднуйтесь!

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта