Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Європейський Союз посилюватиме співпрацю з українським громадянським суспільством

Моніторинг громадських організацій слугуватиме для ЄС надійним інструментом у процесі оцінки ходу євроінтеграційних реформ в Україні. Про це заявив Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу у ході роботи Форуму громадянського суспільства “Саміт Україна – ЄС 2011: громадський вимір”. У Форумі, який провели Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, Лабораторія законодавчих ініціатив, Міжнародний фонд “Відродження” і Громадська експертна рада, взяли очільники Європейського Союзу та представники українських громадських організацій, профспілок, бізнес-асоціацій, експертних і аналітичних установ.

Президент Ради ЄС Герман ван Ромпей у своєму виступі на Форумі відзначив важливу роль українського громадянського суспільства, яке здійснювало тиск на обидві сторони з тим, щоб переговорний процес щодо угоди про Асоціацію між Україною та ЄС завершився. Щодо перспектив набуття чинності Угодою, Президент Ради ЄС підкреслив, що її підписання і ратифікація залежатимуть від політичних обставин - дотримання українською владою принципів демократії та верховенства права. "У цьому контексті, парламентські вибори у наступному році будуть “лакмусовим папірцем”, підкреслив ван Ромпей, наголосивши на необхідності дотримання стандартів ОБСЄ, зокрема, щодо рівних можливостей для всіх кандидатів.

Євросоюз розширить співпрацю із українським громадянським суспільством на усіх рівнях, заявив на Форумі Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу. “Громадський моніторинг – моніторинг цілком відкритий – буде слугувати надійним інструментом, зокрема, і для Євросоюзу у процесі оцінки реформ в Україні”, заявив Президент Єврокомісії. Він також наголосив, що ЄС запроваджує принцип “більше за більше” – чим більшою мірою та чи інша країна просувається на шляху внутрішніх реформ, тим більше підтримки та інтеграції з Євросоюзом вона отримує.

Учасники Форуму громадянського суспільства у підсумковій заяві звернули увагу на проблеми у взаєминах між Україною та ЄС. На їхню думку, в Україні немає координаційного механізму євроінтеграції на найвищому урядовому рівні, а проголошені владою реформи не вписано в логіку європейської інтеграції.

За словами українських експертів, ефективний діалог між Україною та ЄС гальмують, серед іншого, переслідування лідерів громадських організацій, правозахисників та опозиційних політиків, вибіркове застосування кримінального законодавства. Також Форум звернув увагу на непрозорість у здійсненні багатьох функцій української влади, зокрема у сфері державних закупівель.

Голова ради Лабораторії законодавчих ініціатив, координатор Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства Ігор Когут заявив, що громадські організації України продовжувати діяльність, спрямовану на забезпечення демократії, верховенства права, основоположних прав і свобод людини, свободи ЗМІ та належного врядування. Водночас, громадські організації готові надавати необхідну експертну допомогу Президенту, Уряду та Верховній Раді України на основі політичної волі до відкритого діалогу, з метою ефективної реалізації політики європейської інтеграції у її органічному взаємозв’язку із внутрішніми реформами, наголосив Ігор Когут.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта