Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Свято Миколая в бібліотеці для юнацтва

Свято Миколая припадає на 19 грудня. Воно прийшло до нас з давніх давен.

Історія свідчить, що Миколай жив за часів імператора Костянтина (ІV ст.) і був архієпископом у Мирах. Народився у багатій сім'ї , ріс доброю й чуйною до чужої біди дитиною.

Батьки його померли дуже рано. Він жив під опікою родичів. Маленький сирота все частіше тікав з багатого будинку до друзів, дітей убогих батьків, котрі жили в темних глиняних хатах і нерідко йшли спати голодними. Носив їм потайки дарунки. Минули роки. Миколай став священником. Віддав усе своє майно бідним людям і скрізь чинив тільки добро. Одного разу він врятував невиновного чоловіка, батька багатьох дітей, від страти, запропонувавши за те своє життя, проте помилували обох. Священик Миколай своїм милосердям заслужив винагороду - благодать творіння чудес.

Кожного року 19 грудня у день ангела св. Миколая ми справляємо це улюблене всіма свято.В цей день усі мають бути щасливі. І ті, що роблять дарунки, і ті, що отримують їх. Зазвичай, маленьким дітлахам ховають дарунки під подушку аби вранці дитя могло натішитися виконаним бажанням. З давніх-давен День св. Миколая святкували весело. Завчасно готували маленькі даруночки, пекли печиво, запрошували музик, скликали гостей.

Ось і Сєвєродонецька міська бібліотека для юнацтва запросила до себе маленьких гостей зі школи №17. Веселі оченята слідкували за діями, які відбувалися в читальній залі. Їх увазі була запропонована розповідь про життя св. Миколая та це дивовижне свято. Дітлахи з радістю приймали участь в цікавих конкурсах, отримували призи та дарунки. Цьогорічне свято Миколая залишиться надовго в пам`яті учнів і бібліотекарів.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта