Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Позачергова сесія міської ради

15 грудня відбулося пленарне засідання 27-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради. Проведення позачергової сесії викликано необхідністю розгляду фінансових питань. А саме: внесення змін до міського бюджету на 2011 рік. Зокрема, депутати міськради проголосували за розподіл 2 млн. 385,8 тис. грн., що надійшли до міського бюджету за підсумками роботи за 11 місяців поточного року. Ці кошти спрямовано на дотації житлово-комунальним підприємствам міста (виплату заробітної плати) та на оплату за енергоносії, спожиті бюджетними установами в 2011 році.

Три з восьми питань порядку денного стосувалися внесення змін до статутів комунальних підприємств: «Сєвєродонецька ритуальна служба», «Житлосервіс «Злагода» та «Северодонецьккоммунсервіс».

На сесії також прийнято рішення про припинення права оренди на земельні ділянки та надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою.

На засіданні сесії міський голова Валентин Казаков вручив Почесну грамоту та пам'ятні знаки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України генеральному директору холдингової компанії ВАТ «Мрія-Інвест» С. Поркуяну і генеральному директору ТОВ «А.О. «Мрія-Інвест» О. Бахмету за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Молодіжні житлові комплекси - проекти і реалії». Колектив і керівництво ВАТ «Мрія-Інвест» були визначені найкращими у номінаціях: «Кращий молодіжний житловий комплекс» і «Кращий дім у складі молодіжного житлового комплексу».

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта