Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому міської ради

Чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 13 грудня. Порядок денний містив понад 30 питань.

Більшість прийнятих рішень стосувалася захисту прав малолітніх, надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, оформлення права власності на деякі об’єкти, надання дозволів житлосервісам на перепланування кімнат у гуртожитках, надання одноразової матеріальної допомоги до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС тощо.

Керуючись чинним законодавством та з метою своєчасного забезпечення виконавчих органів міськради інформацією щодо фінансово-господарської діяльності підприємств, установ та організацій, що є комунальною власністю територіальної громади Сєвєродонецька, для здійснення своїх повноважень з питань контролю та аналізу діяльності комунальних підприємств, установ та організацій, члени виконкому затвердили Порядок подання фінансової звітності підприємств, установ, організацій комунальної власності територіальної громади Сєвєродонецька.

На засіданні прийняли рішення про надання жилих приміщень та жилої площі у гуртожитках. Цим рішенням передбачається надання квартир двом городянам, а кімнати у гуртожитках отримають сім чоловік.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта