Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Інноваційні технології навчання та виховання – в закладах освіти обласного підпорядкування Луганщини

На базі Сєвєродонецької обласної загальноосвітньої школи-інтернату відбувся науково-практичний семінар для директорів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування «Інноваційні технології навчання та виховання учнів в умовах школи-інтернату».

З привітаннями до учасників семінару звернулись перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Едуард Мойсейович Лозовський, проректор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Тамара Олексіївна Пушкарьова, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ірина Іванівна Цимбал.

В школах-інтернатах обласного підпорядкування завдяки турботі обласної влади створено умови для надання якісної освіти дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Яскравим прикладом цього є започаткування програми оснащення інтернатних закладів освіти комп’ютерною технікою в межах проекту «1 учень – 1 комп’ютер».

У чотирьох школах-інтернатах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вже встановлено таке обладнання: 540 нетбуків для дітей, 47 ноутбуків для вчителів, 47 інтерактивних дощок та все необхідне обладнання для забезпечення вільного користування швидкісним Інтернетом.

Сучасні технології навчання дозволять дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, вихованцям шкіл-інтернатів, бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

Учасникам семінару було презентовано перспективний педагогічний досвід щодо впровадження моделі навчання «1 учень - 1 комп’ютер» в школах-інтернатах, продемонстровано фрагменти уроків та виховних заходів з використанням комп’ютерних технологій.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта