Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому міської ради

6 грудня відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради. Порядок денний містив 70 питань.

Одним з перших був розглянутий і затверджений план міських заходів, присвячений новорічним та різдвяним святам. Тож, у місті незабаром з’являться дві новорічні ялинки – на площах Радянській та Перемоги. Згідно з Планом, буде забезпечено прикрашання вулиць та площ новорічними атрибутами. У дошкільних навчальних закладах у грудні-січні проходитимуть новорічні ранки, у позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладах – тематичні вечори, зустрічі. У міському Палаці культури з 19 по 23 грудня проводитимуться новорічні вистави та конкурсно-розважальні програми. 24 грудня заплановано проведення Кубку області з акробатичного рок-н-ролу «Новогоднее конфетти». 25 грудня відбудеться турнір з бальних танців «Новогодний серпантин». У Сєвєродонецькій галереї мистецтв 17 грудня о 15:00 буде відкрито арт-проект молодих художників міста та регіону «Музыка снов» та виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяна казка». Для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців ДНЗ, дітей пільгових категорій будуть придбані кондитерські новорічні подарунки.

З метою підвищення рівня благоустрою міста, покращення зовнішнього вигляду територій, створення більш сприятливих і комфортних умов для життєдіяльності мешканців, стимулювання проведення робіт з благоустрою підприємствами, установами, організаціями міста незалежно від форм власності та суб’єктами підприємницької діяльності виконком затвердив Положення про проведення міського конкурсу на краще новорічно-різдвяне оздоблення територій і/або будівель. Проведення конкурсу ініціює міський голова Валентин Казаков. Згідно з Положенням, елементами благоустрою є зовнішнє святкове освітлення (гірлянди, додаткові світильники та інше), новорічні ялинки, малі архітектурні форми святкового призначення та переносне обладнання. Конкурс триватиме з 15 грудня по 5 січня. За рішенням конкурсної комісії переможцям конкурсу вручається нагорода відповідно до зайнятого місця (І, ІІ або ІІІ).

Члени виконкому також затвердили порядок взяття на облік та реєстрацію місця перебування бездомних осіб. Згідно з документом, до паспорта бездомної особи вносяться відомості про перебування з зазначенням адреси УПтаСЗН (вул. Новикова, 15б). Термін реєстрації місця перебування становить менш як 6 місяців на рік.

На засіданні прийняли до відома звіт про підсумки роботи Координаційної ради з питань захисту прав споживачів за ІІІ квартал 2011 року. Зокрема, за звітний період до відділу з захисту прав споживачів з питань захисту своїх прав звернулися 186 громадян, у тому числі письмово у міськраду – 64. Вимоги споживачів задоволені на 93,6% від загальної кількості заяв. За неякісний товар повернуто 10 тис. 167 грн. Співробітниками відділу проведено 30 перевірок виконання суб’єктами підприємницької діяльності Закону України «Про захист прав споживачів», у тому числі 24 комплексні перевірки разом зі співробітниками відділу торгівлі, СЕС, ветслужби. Постійно ведеться робота з ліквідації стихійної торгівлі продуктами тваринного походження навколо ринків. З метою запобігання надходження на споживчий ринок міста недоброякісної та фальсифікованої продукції на нарадах Координаційної ради з питань захисту прав споживачів постійно обговорюються дійові заходи та приймаються відповідні рішення.

Затвердили на засіданні склад архітектурно-містобудівної ради м. Сєвєродонецька. Її очолив начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор міста Володимир Волошин.

Внесено деякі зміни до раніше прийнятих рішень, зокрема, до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік тощо.

Прийнято рішення про надання жилих приміщень. Ним передбачається надання квартир шістьом городянам.

Серед інших: члени виконкому прийняли рішення про встановлення тарифів на послуги, що надаються КДЮСШ №1, №2, №3 відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, та тариф на послуги з занять загальною фізичною підготовкою у тренажерному залі Льодового Палацу спорту. Також прийняли рішення про перерозподіл видатків бюджету, про постановку громадян на квартирний облік та до черги на одержання жилої площі у гуртожитках, також розглянуті і затверджені рішення стосовно захисту прав малолітніх, оформлення права власності та встановлення режиму роботи деяких об’єктів, надання дозволів житлосервісам на перепланування кімнат у гуртожитках, тощо.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта