Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сєвєродонецьке тролейбусне управління – одне з кращих підприємств в Україні в своїй галузі

«Укрелектротранс» - корпорація підприємств міського електротранспорту України - підбила підсумки огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за показниками їх роботи у ІІІ кварталі 2011 року.

Конкурс проводився з метою стимулювання діяльності експлуатаційних підприємств міського електротранспорту України з забезпечення безперебійного та безпечного перевезення пасажирів, підвищення економічної ефективності роботи підприємств, економії енергоресурсів, поліпшення умов праці, безпеки руху та стану техніки безпеки на виробництві. У конкурсі взяли участь 23 експлуатаційних підприємства. Після розгляду показників їх роботи конкурсна комісія присудила третє місце у третій групі Сєвєродонецькому тролейбусному управлінню (начальник Валерій Бринза) та нагородила грамотою Корпорації «Укрелектротранс». Про це повідомила прес-служба Сєвєродонецької міської ради.

Керівникам підприємств міськелектротранспорту України було рекомендовано і надалі спрямовувати зусилля трудових колективів на високий рівень роботи.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта