Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Громадська рада при Сєвєродонецькій міській раді. Стратегія партнерства

В конференц-залі Сєвєродонецької агенції розвитку громади відбувся круглий стіл в рамках проекту «Підсилення впливу громадської ради через підвищення професіоналізму її членів». Проект реалізується Сєвєродонецькою агенцією розвитку громади за підтримки програми "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду “Відродження”. Про повідомили організатори.

В роботі круглого столу взяли участь міський голова Сєвєродонецька Казаков Валентин Васильович, секретар міської ради Гавриленко Андрій Анатолійович, депутати Сєвєродонецької міської ради, представники її виконавчих органів та члени громадської ради.

Метою круглого столу стало створення спільного інформаційного середовища для представників влади та громадської ради, узгодження механізмів комунікації та напрацювання спільних підходів щодо забезпечення ефективної діяльності громадської ради.

Учасники круглого столу відзначили, що в умовах модернізації взаємодії влади і суспільства особливої ​​актуальності набуває необхідність вибудовування системи взаємодії і взаємовигідного співробітництва на принципах соціального партнерства між органами влади та громадськими організаціями.

Учасники круглого столу також зазначили, що створення Громадської ради при Сєверодонецькій міській раді стало важливим кроком у формуванні громадянського суспільства і створило умови реального використання форм соціального партнерства між владою і суспільством.

Під час спільної дискусії учасники круглого столу зосередили свою увагу на наступних актуальних питаннях, деякі з яких можуть стати спільними проектами влади та громадськості Сєвєродонецька:

· створення в місті хоспісу для людей похилого віку

· імовірність розвитку повітряного сполучення з іншими містами України шляхом підтримки роботи аеропорту Сєвєродонецьк

· забезпечення чистоти та порядку на вулицях міста шляхом консолідації зусиль влади, комунальних підприємств, бізнесу, правоохоронних органів та громадськості

· оптимізація транспортних шляхів Сєвєродонецька для унеможливлення утворення «пробок»

· розробка та використання родовищ мінеральної води на території регіону

· привернення уваги до моральності та духовного розвитку суспільства

· імовірність створення в місті спортивного медичного диспансеру

· стан та перспективи збереження житлового фонду старих районів міста

Досить показовим для перспектив відбудови ефективної співпраці є той факт, що частина питань була ініційована представниками влади, а частина представлена членами громадської ради. Проте всі питання, серед яких були досить гострі, стали предметом конструктивного обговорення. Тобто, в місті є проблеми, розв’язання яких можливо лише за умови співпраці всіх зацікавлених сторін.

Обговоривши актуальні проблеми співробітництва, з метою подальшої модернізації та підвищення ефективності взаємодії органів місцевого самоврядування та громадського сектору, учасники Круглого столу напрацювали низку пропозицій, а саме:

Органам місцевого самоврядування:

1. Активніше залучати представників громадськості до вирішення соціальних проблем, створюючи профільні громадські консультативні ради за різними напрямками діяльності.

2. Використовувати практику публічного обговорення найбільш важливих питань економічного, соціального і суспільного розвитку.

3. Надавати інформаційну підтримку соціально орієнтованим громадським та некомерційним організаціям у висвітленні їх діяльності.

4. З метою більш ефективного використання потенціалу громадськості проводити моніторинг діяльності некомерційних організацій.

5. Сприяти впровадженню соціального замовлення шляхом організації відкритого конкурсу соціально значимих проектів (на основі Постанови КМУ від 12 жовтня 2011 № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».

6. Розвивати комунікаційні процеси з громадською радою, оперативно реагувати на пропозиції громадської ради, налагодити ефективний «зворотній зв'язок».

Громадській Раді при Сєверодонецькій міській раді:

1. Зміцнювати взаємодію та взаєморозуміння між громадськими організаціями, комерційними структурами, органами місцевого самоврядування у вирішенні завдань розвитку громадянського суспільства, забезпечення соціальної стабільності в місті та переходу до співпраці на якісно новому рівні.

2. Постійно підвищувати свій професійний рівень з питань взаємодії влади і громадськості, посилення впливу на розробку і реалізацію місцевої політики, законодавства про діяльність громадських організацій, про організацію волонтерської, соціальної та благодійної діяльності.

Учасники круглого столу ухвалили наступні рішення, що конкретизують принципи подальшого співробітництва:

• Створити міжсекторальних робочу групу з розробки Статуту територіальної громади м. Сєвєродонецька

• Задекларувати на рівні Сєвєродонецької міської ради необхідність залучення громадськості до формування місцевого бюджету шляхом підписання Меморандуму про формування бюджету за участю зацікавлених сторін

• Організувати спільними зусиллями громадські слухання «Бюджет Сєвєродонецька - 2012 р.»

• Організувати спільними зусиллями громадські слухання «Стратегія соціально-економічного розвитку 2012 - 2015»

Сєвєродонецька агенція розвитку громади завершуючи реалізацію проекту «Підсилення впливу громадської ради через підвищення професіоналізму її членів» сподівається на підвищення професійного рівня членів громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді, що стане гідною платформою для посилення її впливу на вироблення та реалізацію державної політики на місцевому рівні.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта