Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

20-та річниця Всеукраїнського референдуму про підтримку Акту проголошення незалежності України

1 грудня поточного року виповнюється 20-та річниця Всеукраїнського референдуму про підтримку Акту проголошення незалежності України. Ураховуючи історичну важливість цієї події, головою облдержадміністрації було затверджено відповідний план. Про це повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

У рамках плану заходів 30 листопада 2011 року в обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулися обласні урочисті збори, присвячені 20-й річниці Всеукраїнського референдуму. У заході взяли участь керівники області й міста Луганськ, представники обласних осередків політичних партій, творчої та наукової інтелігенції, громадськості. Голова облдержадміністрації Володимир Пристюк привітав жителів Луганщини з цією подією та зазначив, що Луганщина протягом останнього року продемонструвала всій країні, що сповна володіє якостями, необхідними для розвитку території. «І той факт, що за рейтинговою оцінкою Кабінету Міністрів України, за підсумками півріччя, ми перейшли з 20-го місця на 12-е, говорить про успіх всієї нашої громади, кожного жителя області », – переконаний Володимир Пристюк.

Сьогодні, 1 грудня 2011 року, о 15:00 в малій залі засідань обласної ради за участю науковців, громадських діячів та студентської молоді відбудеться засідання «круглого столу» за темою «20 років незалежності: еволюція діалогу влади та громадськості».

Під час засідання буде обговорюватись значення Референдуму 1991 року для становлення Української держави в цілому та формування традицій діалогу з громадськістю зокрема. У цьому контексті планується обговорити проект Плану заходів з реалізації в Україні Міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Крім того, в рамках «круглого столу» відбудеться громадське обговорення стану виконання заходів по розвитку громадянського суспільства за 2011 рік та розгляд відповідних пропозицій на наступний рік.

Завтра, 2 грудня, об 11:00 у сесійній залі обласної ради розпочне роботу Форум громадських рад Луганської області «Діалог заради реформ», присвячений 20-й річниці референдуму. У заході візьмуть участь усі члени громадських рад, що діють на території області. Метою заходу визначено поглиблення комунікаційних каналів для ефективного донесення широким верствам населення суті запроваджених в Україні соціально-економічних реформ та сприяння їх подальшій реалізації в ключових сферах діяльності держави.

Окрім того, зазначеним планом передбачено низку інших заходів, зокрема: молодіжну акцію «Незалежності України – ТАК!», науково-практичну конференцію серед студентів та викладачів гуманітарних спеціальностей «Всеукраїнський референдум 1991 року: досвід державотворення та пріоритетні завдання європейського вектору України» на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля; виставки фото- та архівних матеріалів в обласних бібліотеках, музеях та архівних установах; розміщення у Луганську, містах та районах області білбордів відповідної тематики в рамках кампанії соціальної реклами.

У навчальних закладах області всіх рівнів акредитації проводитимуться тематичні уроки, кураторські години, лекції, присвячені 20-й річниці референдуму.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта