Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Митники та представники бізнесу обговорювали нову редакцію Митного кодексу

29 листопада на базі Луганської регіональної ТПП відбулося спільне засідання «Клубу бізнесу» та представників Громадської ради із залученням спеціалістів Луганської митниці. Про це повідомляє прес-служба Луганської митниці.

На обговорення було винесено найактуальніше на цей час питання – прийняття Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України».

Розпочав засідання Голова Громадської Ради при Луганській митниці Сергій Кириченко, який висловив спільне бажання присутніх ретельно розібратися у новаціях в митному законодавстві з метою отримання можливості повноцінно та продуктивно працювати та взаємодіяти з митницею з моменту набрання Новим Митним Кодексом законної сили на початку наступного року.

В ході обговорення виступили спеціалісти митниці, які детально розповіли про нововведення за напрямком роботи свого підрозділу з використанням демонстраційних матеріалів.

Так, заступник начальника відділу дізнання та провадження у справах про ПМП СБК та ПМП Олександр Шипов розповів присутнім про посилення адміністративної відповідальності за вчинення митних правопорушень, а також звернув увагу на декриміналізацію товарної контрабанди. Олександр Євгенович детально зупинився на санкціях за здійснення митних правопорушень, здійснив порівняльний аналіз статей, що стосуються порушень митних правил у контексті діючої та нової редакції митного кодексу, а також розповів про нове поняття «компромісу у митній справі».

Начальник відділу адміністрування митних платежів Лілія Стороженко інформувала присутніх про зміни в оподаткуванні товарів та особливості справляння мита. В ході обговорення у присутніх виникли питання щодо необхідності подання додаткових документів для видачі сертифікатів про країну походження товарів. На це питання Л.Стороженко була надання вичерпна відповідь із поясненням та посиланням на відповідну статтю Нової редакції Митного Кодексу.

Крім того підіймались питання щодо спільної роботи митниці і Торгово-промислової палати з питань партії товарів. Було прийнято рішення про додаткове опрацювання цього питання керівництвом ТПП та направлення запиту до Торгово-промислової палати України.

Начальник відділу контролю митної вартості та класифікації товарів Дмитро Сулицький розповів присутнім про нові положення митного кодексу з питань класифікації товарів, а саме про встановлення можливості прийняття попередніх класифікаційних рішень та обов'язковість їх оприлюднення, а також висвітлив деякі питання щодо контролю класифікації товарів митним органом.

Заступник начальника відділу контролю митної вартості та класифікації товарів Людмила Макаренко розповіла про нові аспекти та особливості декларування митної вартості товарів та проведення контролю за правильністю її визначення. Крім того Людмила Миколаївна повідомила, що з прийняттям нової редакції митного кодексу суб’єкти ЗЕД будуть мати можливість отримати статус «уповноваженого економічного оператора» та автоматично визначати митну вартість за першим методом, а безпосередньо контроль митної вартості буде здійснюватись за допомогою проведення пост-аудиту після проведення митного контролю та митного оформлення.

Тимур Грачов – начальник відділу митного оформлення № 1 розповів про нові рамки часових нормативів, а також відповів на чисельні питання брокерів та декларантів стосовно необхідності фіксування саме часу отримання декларації працівником митниці, а не моменту занесення її до бази даних посилаючись на п.4 статті 264 нової редакції, яка саме і регламентує ці питання.

Також Т.Грачов довів до присутніх інформацію стосовно можливості самостійного обрання суб’єктом ЗЕД митного органу, в якому він хоче здійснювати митне оформлення, освітив деякі питання стосовно митних режимів та порядку здійснення декларування товарів, а також відповів на питання стосовно можливих причин та підстав видачі митним органом картки відмови у митному оформленні.

В ході обговорення законодавчих нововведень велися дуже жваві дебати. Особливе незадоволення у митних брокерів викликала норма статті 408, яка регламентує умови отримання дозволів на здійснення митної брокерської діяльності та розміру фінансової гарантії на користь державного бюджету у сумі не менш ніж 300 000 євро, а також положення статті 418 стосовно необхідності здобувати спеціальні знання, уміння та навички у сфері митної справи у навчальних закладах митної служби України та необхідності підтвердження агентом з митного оформлення відповідності кваліфікаційним вимогам шляхом складання іспиту в митниці один раз на 3 роки.

Наприкінці зустрічі митники запевнили у наданні максимальної методичної та практичної допомоги у вирішенні проблемних питань, пов’язаних з практичною реалізацією положень Нової редакції Митного Кодексу та запропонували обговорювати поточні труднощі та проблеми на робочих нарадах та засіданнях Громадської Ради.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта