Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Сєвєродонецькі правоохоронці розкрили серію крадіжок кондиціонерів

Позбавлення волі на строк до п'яти років – такою є санкція ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України за вчинення крадіжки групою осіб за попередньою змовою. Саме таке покарання чекає на двох жителів Сєвєродонецька, які протягом року скоювали крадіжки зовнішніх блоків кондиціонерів з установ і підприємств міста. Про це повідомляє прес-служба Управління МВС в Луганській області.

Напевно, багато хто пам'ятає період, коли, установлюючи кондиціонер, люди в обов'язковому порядку ховали його зовнішній блок, що виходить на вулицю, за залізні решітки. Причому, незалежно від поверху. Яким же було здивування сєвєродонецьких правоохоронців, коли після багаторічного затишшя одна за іншою до міліції почали знову надходити заяви від жителів міста про зникнення кондиціонерів. Усі крадіжки поєднували дві обставини: вони вчинялися вночі з аптек, магазинів, банків і державних установ.

Декілька місяців копіткої роботи знадобилося правоохоронцям, щоб вийти на слід і затримати двох чоловіків, причетних до вчинення цих злочинів. Ними виявилися двоє місцевих жителів, 29 і 39 років.

Як пояснили самі затримані, кожного разу після демонтажу зовнішнього блоку вони розбирали його на найдрібніші складові. Усе, що їх цікавило, - мідь. Саме тому жоден із вкрадених агрегатів ніде «не сплив».

Що цікаво, попалися злодії на гарячому - скоїли крадіжку з дитячого комісійного магазину. При затриманні у молодих людей були вилучені радіаторні решітки, труби охолоджування, компресор і двигун вентилятора. Цього разу вони просто не встигли його розібрати.

Наразі у відношенні молодих людей порушено кримінальну справу, триває слідство. А жителі міста можуть спати спокійно – судом у відношенні підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта