Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Голодомор. Пам’ятаймо!

6 листопада у Сєвєродонецьку вшанували пам’ять своїх співвітчизників, які не змогли пережити страшенний голод.

О десятій ранку біля каплички пам’яті жертв Голодомору, що на Лісовій Дачі, відбувся мітинг-реквієм, приурочений 78-й річниці цієї трагічної сторінки історії українського народу. У ньому взяли участь керівники міста, працівники виконкому, представники громадськості.

У глибокій скорботі всі, хто прийшов того морозного ранку, схилили голови, щоб хвилиною мовчання вшанувати пам’ять безвинно померлих голодною смертю та віддати їм данину шани.

Мітинг-реквієм відкрила начальник відділу зовнішньої політики О.М. Шинкарьова. Вона наголосила на історичній пам’яті цієї сумної дати і закликала присутніх не забувати своєї історії.

Від Сєвєродонецької міської ради вінок до каплиці поклали заступник міського голови П.Г. Чернишин та керуючий справами виконкому Л.Ф. Ефименко.

Поминальний молебень за загиблими від Голодомору 1932-1933 років відслужили священнослужителі храму в честь ікони Божої Матері «Взыскание погибших».

Всі присутні поставили біля підніжжя каплички лампадки з запаленими свічками пам’яті за тих, хто став жертвою Голодомору. Їх мерехтливі вогники ще довго зігрівали душі загиблих…

За матеріалами офіційного сайту Сєвєродонецької міськради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта