Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

П’ятдесяте засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради

П’ятдесяте засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 29 листопада. На ньому розглянуто більше 30 питань, по всіх з них затверджені відповідні рішення.

Про це повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міськради

Зокрема, члени виконкому взяли до відома інформацію про стан виконавчої дисципліни та якість розгляду письмових і усних звернень громадян у відділах, управліннях, службі, Фонді комунального майна та Департаментах міської ради.Так, протягом січня-листопада поточного року до міськради надійшло понад п’ять тисяч пропозицій, заяв та скарг громадян, що на 41,5% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Серед питань, які містяться у зверненнях, 44% стосуються роботи комунального господарства, понад 15% - аграрної політики і земельних відносин, ще 15% торкаються питань соціального захисту населення, 7% - житлової політики. Серед інших – питання економічної, цінової, інвестиційної політики, будівництва і підприємництва, а також транспорту, зв’язку тощо. Основна частина заявників – найменш соціально захищені категорії населення. В більшій мірі (44%) пенсіонери, а також інваліди та учасники війни, бойових дій, «діти війни», багатодітні родини, одинокі матері, безробітні та інші.

Слід зазначити, що в міськраді постійно проводиться відповідна робота щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, вживаються заходи стосовно забезпечення системної і цілеспрямованої роботи у цьому напрямку. Всі питання, що надходять, перебувають на постійному контролі.

Ще одне з рішень стосувалосяпроведення диспансеризації юнаків 1995-1996 років народження. Були також затверджені плани підготовки та проведення диспансеризації, графіки лабораторного обстеження, з 01 по 31 грудня поточного року у навчальних закладах міста теж буде забезпечено проведення відповідних заходів тощо.

Члени виконкому також затвердили тариф на надання послуг з перегляду матчів Кубку Виклику з волейболу 2011-2012 років серед жіночих команд, що проходитимуть у Льодовому Палаці спорту. Він становитиме 7 грн.

Серед інших затверджених рішень: План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сєвєродонецькою міською радою на 2012 рік, оформлення права власності та встановлення режиму роботидеякихоб’єктів, щодо захисту прав малолітніх тощо.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта