Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

26-та сесія міської ради

Більше сорока питань порядку денного розглянули депутати на 26-ій черговій сесії міської ради, повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міськради.

Одним з перших затверджено рішення щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2011 року. Голова постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів Євген Халін доповів, що за 9 місяців поточного року бюджет виконано на 107,3%, або на 123, 8 млн. грн. До спецфонду надійшло 31, 5 млн. грн.

Що стосується видатків, то на фінансування бюджетних організацій, благоустрій та інші потреби було витрачено 220 млн. грн. Зі спецфонду витрачено 32,7 млн. грн.

Наступним було розглянуто питання про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік. З тих коштів, що додалися, це 296,7 тис. грн, більша частина, 213 тисяч, направлено на енергоресурси бюджетних організацій, 50 тисяч буде витрачено на ремонт зали ДЮСШ-2 і 33 тисячі - на придбання новорічних подарунків.

Серед рішень порядку денного депутати затвердили хід виконання “Програми розвитку та підтримки малого підприємництва у Сєвєродонецьку на 2010-2012 роки” за 9 місяців. Заступник міського голови Петро Чернишин повідомив, що за цей період сума надходжень до бюджету від малого підприємництва збільшилась на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також затверджена Міська програма організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладів Сєвєродонецька на 2012-2016 роки.

Серед інших рішень, затвердження нової редакції Статуту комплексного позашкільного навчального закладу «Сєвєродонецький центр дитячої та юнацької творчості» та профільного позашкільного навчального закладу «Сєвєродонецький міський Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та інші.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта