Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Демократизація процесів на місцевому рівні

Семінар для журналістів «Ефективне висвітлення діяльності громадської ради» відбувся в конференц-залі Сєвєродонецької агенції розвитку громади.

Учасники заходу познайомились з принципами та системою місцевого самоврядування, з роботою депутатських комісій, з засадами, принципами та методами роботи громадської ради, її робочими органами, їх функціями, правами та обов’язками.

Координатор комісії по роботі ради та гласності Громадської ради Тетяна Вергун розповіла журналістам про способи роботи Громадської ради з питань проведення громадської експертизи, пояснила структуру та повноваження органу.

В Сєвєродонецьку Громадська рада була створена за спільної ініціативою місцевих органів влади та інститутів громадянського суспільства, що говорить про бажання представників органів місцевого самоврядування прислухатись до громадської думки, зробити крок назустріч мешканцям міста.

«Громадська рада – нова форма взаємодії влади та територіальної громади, - відзначила голова Громадської ради при Сєвєродонецькій міськраді Віра Попсуй, - багато чому потрібно навчитися, і ми рухаємось у цьому напрямі. На сьогодні організовано тренінги для членів Громадської ради з питань завдань та методів діяльності громадських дорадчих органів, громадської експертизи, бюджетної політики, регуляторної політики, ефективної комунікації в громаді.

Важливою складовою прозорої роботи Громадської ради є відповідний інформаційний супровід. Організатори заходу сподіваються, що місцеві журналісти в повній мірі використають знання та навички отримані під час семінару для висвітлення поточної діяльності Громадської ради.

Семінар проведено в рамках соціального проекту «Підсилення впливу громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді через підвищення професіоналізму її членів», що реалізується Сєвєродонецькою агенцією розвитку громади при фінансовій підтримці програми "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду «Відродження».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта