Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Близько 100 талановитих дітей та молоді з проблемами здоров’я взяли участь у гала-концерті Всеукраїнського фестивалю «Восток-Схід-West»

Як повідомляє управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, 21 листопада 2011 року в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбувся гала-концерт Всеукраїнського фестивалю творчості для дітей та молоді з проблемами здоров’я «Восток-Схід-West». Від імені голови облдержадміністрації Володимира Пристюка учасників фестивалю привітав його заступник Олександр Остапенко.

У заході взяли участь близько 100 талановитих дівчат та хлопців із Луганської, Дніпропетровської, Хмельницької, Донецької, Миколаївської, Харківської, Полтавської, Львівської, Сумської, Чернігівської, Кіровоградської областей, міста Київ та АР Крим. Вони подарували глядачам творчі номери: поезію, вокал, хореографічні етюди, театральні постановки, авторську пісню, танці на візках, мультиплікацію, циркове мистецтво.

У холі театру відбулась виставка творчості дітей та молоді з інвалідністю, яка була представлена художнім, декоративно-прикладним, дизайнерським мистецтвом.

Зазначимо, що сьогодні, 22 листопада, для учасників заходу проходять майстер-класи добровольців Корпусу Миру США в Україні «Розуміємо один одного» (Керолайн Маккензі, Вайомінг Маккензі, Ємі, Ємі Вудсток, Каил Борли), а також хореографічної студії «Восходящая звезда» «Дарую тобі танок» (Світлана Посевкова).

Крім того, сьогодні відбудеться засідання круглого столу «Створення умов для соціокультурої адаптації та інклюзивної освіти для дітей та молоді з проблемами здоров’я».

Фестиваль проводиться вже четвертий рік поспіль з метою соціокультурної адаптації дітей, підлітків та молоді з обмеженими фізичними можливостями, інтеграції їх у суспільство, а також задля забезпечення рівних можливостей для людей з обмеженими фізичними можливостями.
Організаторами фестивалю виступають управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та ВГСПО «Національна Асамблея інвалідів України».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта