Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Тренінг з основ бюджетної політики та аналізу ефективності використання бюджетних коштів

15 листопада 2011 року в конференц-залі Сєвєродонецької агенції розвитку громади відбувся тренінг для 15 активних жителів міста Сєвєродонецьк щодо основ бюджетної політики та аналізу ефективності використання бюджетних коштів.

Тренінг було проведено в рамках проекту «Прозорий бюджет Сєвєродонецька», який впроваджує Сєвєродонецька агенція розвитку громади. Проект спрямовано на забезпечення участі громадськості у бюджетному процесі міста Сєвєродонецьк, підвищення прозорості формування бюджету та ефективності використання бюджетних коштів.

Реалізація проекту «Прозорий бюджет Сєвєродонецька» стала можливою завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

Бюджет міста є одним з найважливіших фінансових рішень, які приймає місцева влада та які стосуються потреб міста та його жителів. Всі громадяни мають інтерес до фінансової політики міста, оскільки мова йде про використання надходжень з податків, які вони сплатили, і, що важливіше, ці рішення вплинуть на їх повсякденне життя.

В якості тренера було запрошено керівника аналітичного центру "Бюро економічних та соціальних досліджень" Анжеліку Саідову (м. Полтава).

В рамках тренінгу були розглянуті наступні теми:

Сутність бюджетної політики та аналіз її основних напрямків
Громадський аудит ефективності виконання бюджету
Роль територіальної громади в бюджетному процесі

В тренінгу взяли участь мешканці Сєвєродонецька з активною життєвою позицією, які зацікавленні в отриманні нових знань та навичок в сфері бюджетної політики. Учасники тренінгу є потенційними членами «Бюджетної ради» - експертної групи, яка буде створена в межах компетенції Громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді. Мета діяльності «Бюджетної ради» ‐ забезпечення участі громадськості в процесі формування бюджету міста, здійснення контролю за розподілом бюджетних коштів та ефективністю їх використання в рамках забезпечення стабільного соціально‐економічного розвитку м. Сєвєродонецьк. Бюджетна рада планує здійснювати свою діяльність на засадах об’єктивності і неупередженості, відкритості та прозорості, добровільності та професіоналізму, законності і гласності та активної співпраці із засобами масової інформації.

Сєвєродонецька агенція розвитку громадисподівається, що проведення тренінгу сприятиме більш активному та фаховому залученню громадськості до бюджетного процесу, що повинно привести к наступним позитивним наслідкам:

підвищення ефективності місцевого самоврядування;
підвищення активності громадян у вирішенні питань місцевого розвитку;
формування нової психології громадян;
більша прозорість та підзвітність місцевої влади.

Олена Ніжельська

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта